PROMOCJA

Specjalisto cybersecurity - chmura Twoim drugim domem!

czwartek, 17 marzec 2022

Promocja

Specjalisto cybersecurity - chmura Twoim drugim domem

Rola specjalisty ds. cyberbezpieczeństwa jest obecnie jedną z najbardziej pożądanych i najlepiej opłacanych specjalizacji na globalnym rynku pracy. Zadania związane z ochroną organizacji przed cyberatakami należą do najbardziej zmieniających i rozwijających się umiejętności w IT a systemy chmurowe są jedną z najgorętszych i najbardziej pożądanych technologii w nowoczesnych środowiskach IT. Nie ma wątpliwości, że w ciągu ostatnich kilku lat systemy chmurowe stały się kluczowym składnikiem każdej strategii IT, co sprawia, że wiedza i umiejętności z zakresu chmury są szczególnie pożądane. Tym samym odpowiadając w dzisiejszych czasach kompleksowo za cyberbezpieczeństwo organizacji nie można zaniedbywać kwestii bezpieczeństwa środowisk chmurowych.

Jeżeli jesteś już certyfikowanym specjalistą ds. cyberbezpieczeństwa i chcesz stać się jeszcze bardziej konkurencyjny na rynku pracy, lub chcesz rozwijać się i poszerzać swoją wiedzę w zakresie środowisk chmury publicznej to nasza propozycja jest z pewnością doskonałym kolejnym krokiem dla Ciebie!

Pokaż nam, że posiadasz któryś ze wskazanych certyfikatów z obszaru cyberbezpieczeństwa: CCSE (Check Point), NSE4 (Fortinet), PCNSA lub PCNSE (Palo Alto Networks), CySA+ (CompTIA), C)PTE / C)CSA / C)ISSO (Mile2)

a otrzymasz 50% upust na autoryzowane szkolenia dotyczące chmury publicznej:

realizowanych we wskazanych terminach w trakcie całego roku 2022.

 

UWAGA: Aby wziąć udział w promocji podczas zgłszenia w polu "Uwagi" należy wpisać hasło „Promocja SPECJALISTO CYBERSECURITY - CHMURA TWOIM DRUGIM DOMEM”. A następnie przesłać e-mailem certyfikat do dedykowanego opiekuna handlowego

 

Regulamin promocji:

  1. Organizatorem Promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Tatarskiej 5, zwane dalej „Compendium CE".
  2. Promocja jest przeznaczona dla Klientów Compendium CE, którzy spełniają warunek wskazany w opisie promocji i zamówią wskazane szkolenia dostawców Microsoft, Google Cloud objęte promocją, które będą realizowane do końca roku 2022 roku lub „do wyczerpania ofert promocyjnych.
  3. Użytkownik promocji a tym samym uczestnik szkolenia może zamówić i uczestniczyć w każdym ze szkoleń wskazanych szkoleń ale tylko jednokrotnie.
  4. Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona. O zapisaniu się na termin decyduje kolejność zgłoszeń.
  5. Compendium CE zastrzega sobie prawo do przesunięcia terminu szkoleń w przypadku braku rejestracji wystarczającej liczby osób na daną sesję.
  6. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami ani upustami. Promocja nie łączy się także z upustem „Last Minute”.
  7. Promocja nie obejmuje szkoleń finansowanych poprzez dofinansowanie (UE, KFS ect.), jak i realizowanych w ramach umów wynikających z Prawa Zamówień Publicznych.
  8. Do spraw nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.
Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.