Compendium CE autoryzowanym centrum szkoleniowym firmy Citrix

wtorek, 26 kwiecień 2022

Compendium autoryzowanym centrum szkoleniowym firmy Citrix

Bardzo miło jest nam poinformować, że Compendium Centrum Edukacyjne zostało autoryzowanym centrum szkoleniowym firmy Citrix - Citrix Authorized Learning Center (CALC). Tym samym Compendium CE ma prawo do sprzedaży i prowadzenia wszystkich oficjalnych szkoleń dostępnych w ofecie Citrix.

A Oferta ta obejmuje produkty i rozwiązania takie jak: Citrix Virtual Apps and Desktops, Citrix ADC, Citrix Gateway, Citrix Endpoint Management, Citrix Web App Firewall, Citrix Application Delivery Management, Citrix Workspace, Citrix Content Collaboration, Citrix Hypervisor, Citrix SD-WAN i Secure Internet Access.

Najbardziej popularne szkolenia koncentrują się na tematyce zawiązanej z:

  • Virtual Apps and Desktops czyli rozwiązaniu DaaS (Desktop-as-a-Service) i VDI (Virtual Desktop Infrastructure). Rozwiązania DaaS i VDI zapewniają ochronę danych firmowych oraz łatwo dostępną możliwość pracy hybrydowej dla pracowników. Wszystkie dane są bezpiecznie przechowywane w chmurze lub centrum przetwarzania danych, a nie na urządzeniach, dzięki czemu użytkownicy końcowi mogą w bezpieczny sposób pracować z dowolnego miejsca, przy użyciu dowolnego urządzenia i korzystając z dowolnej sieci, a wszystko to w środowisku w pełni obsługiwanym przez dział IT

 

  • Citrix ADC (Citrix Application Delivery Controller) czyli rozwiązanie służące do dostarczania aplikacji i równoważenia obciążeń zarówno gdy mamy do czynienia z aplikacjami monolitycznymi jak i opartymi na mikro usługach.

Wszystkie szkolenia z oferty Citrix są również doskonałą okazją do przygotowania się do rozpoznawalnych na całym świecie certyfikacji: Citrix Certified Associate (CCA), Citrix Certified Professional (CCP), Citrix Certified Expert (CCE) z zakresu Wirtualizacji, DaaS czy sieci.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szkoleniami Citrix dostępnymi w Compendium CE

Jeżeli masz pytania skontaktuj się z naszym działem handlowym!
Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania:
tel.: (12) 29 84 777
mail: szkolenia@compendium.pl

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.