PROMOCJA

Zbuduj swój zamek w chmurach

wtorek, 10 maj 2022

Promocja

 

Specjalisto cybersecurity - chmura Twoim drugim domem

 

Systemy chmurowe stały się świetlaną przyszłością firm, dbających o bezpieczeństwo swoich danych. Korzystanie z technologii typu cloud jest coraz bardziej pożądanym rozwiązaniem a rola Administratora chmury stała się jedną z najlepiej opłacanych specjalizacji na globalnym rynku pracy.

 

W Compendium oferujemy 2 łączone kursy z chmury Microsoft Azure, które wprowadzą uczestników od podstaw oraz wdrążają w bardziej zaawansowane tematy. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy dwa termin: majowy (23 maja) i czerwcowy (20 czerwca) z bardzo atrakcyjnym rabatem - tylko teraz za udział  w szkoleniu Azure Administrator Bootcamp w wymienionych terminach zapłacisz 1999zł netto zamiast 3800zł! Szkolenia odbywają się w trybie zdalnym - możesz w nim brać udział z dowolnego miejsca na świecie!

 

Jeżeli jesteś zainteresowany poznaniem mechanizmu działania platformy Azure lub chcesz pogłębić swoją wiedzę i zbadać tajniki użytkowania jednej z najbardziej pożądanych technologii to nasza oferta jest doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie!

 

Regulamin promocji:

  1. Organizatorem Promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Tatarskiej 5, zwane dalej „Compendium CE".
  2. Promocja jest przeznaczona dla Klientów Compendium CE, którzy zakupią szkolenie Azure Administrator Bootcamp w trybie zdalnym w terminie 23.05.2022roku lub 20.06.2022roku.
  3. Użytkownicy promocji mogą zamówić dowolną ilość szkoleń wymienionych w promocji.
  4. Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona. O zapisaniu się na termin decyduje kolejność zgłoszeń.
  5. Compendium CE zastrzega sobie prawo do przesunięcia terminu szkoleń w przypadku braku rejestracji wystarczającej liczby osób na daną sesję.
  6. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami ani upustami. Promocja nie łączy się także z upustem „Last Minute”.
  7. Promocja nie obejmuje szkoleń finansowanych poprzez dofinansowanie (UE, KFS ect.), jak i realizowanych w ramach umów wynikających z Prawa Zamówień Publicznych.
  8. Do spraw nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.

Szkolenia objęte promocją (1)

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.