Voucher na egzamin do szkoleń Linux w gratisie

poniedziałek, 20 czerwiec 2022

 

Voucher na egzamin do szkoleń Linux w gratisie

 

Co raz częściej firmy zmieniają swoje systemy Windows na bardziej dostępne konkurencyjne systemy Linux. Na początku swojej historii systemy Linux nie mogły się pochwalić popularnością. Były one wykorzystywane jedynie przez firmy specjalistyczne oraz informatycznych zapaleńców. Dzisiaj jest to godna zamiana Windowsa nie tylko dla firm, ale również dla osób prywatnych. Poza ogólnodostępnością, przewagą Linuxa jest jego nieporównywalna wydajność i stabilność.

 

Istnieje wiele odmian systemu Linux, natomiast za te najbardziej popularne uważa się Fedora, Ubuntu oraz openSUSE. Każda z odmian różni się przeznaczeniem i łatwością użytkowania, więc na pewno każdy jest w stanie znaleźć odpowiednią dystrybucję dla swoich personalnych potrzeb.

Tylko do 30.09 w Compendium CE oferujemy wybrane szkolenia Linux z egzaminem gratis! Dostępne są kursy dla osób nie mających doświadczenia, ale również dla zaawansowanych użytkowników systemu Linux.

 

Szkolenia objęte promocją:

SLE201 + egzamin SCA w Sles

SLE301 + egzamin SCE w Sles

LFS301 + egzamin LFCS

Dodatkowo zachęcamy do zakupu e-learningu LFS 201 wraz z egzaminem w specjalnej cenie 499 USD:

LFS201 Essentials of Linux System Administration + LFCS Exam Bundle

 

Jeśli chcesz zacząć swoją profesjonalną ścieżkę z Linux albo chcesz podnieść własne kwalifikacje to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasz dział handlowy jest do Twojej dyspozycji: szkolenia@compendium.pl lub pod numerem telefonu 12 29 84 777.

 

 

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.