Nowe autorskie szkolenia Apple!

środa, 22 czerwiec 2022

Produkty firmy Apple stają się coraz bardziej popularne w biurach, szkołach czy też w domach. Produkty tej marki sławią się dużą wydajnością, łatwością w użytkowaniu i, co ważniejsze, olbrzymimi możliwościami, które daje nam system iOS.

 

Nowe autorskie szkolenia Apple!

 

Miło nam poinformować o wprowadzeniu do oferty aż 14 nowych, autorskich szkoleń Apple, które mają za zadanie ukazać przewagę jaką oferują produkty marki i nauczyć w pełni wykorzystywać potencjał w nich drzemiący. Kursy dotyczą wdrożeń, obsługi komputerów Mac, iOS&iPadOS, podstaw języka Swift, tematyki FileMaker i HomeKit. Wśród nich można znaleźć między innymi takie szkolenia jak:

Automatyzacja i skryptowanie macOS: Prawie każdy z nas zetknął się (lub co gorsza robi to cały czas i często!) z czynnościami, które są powtarzalne i wymagają sporej ilości uwagi oraz koncentracji, by nie popełnić błędów. To są właśnie znakomici kandydaci na automatyzację. Mac natomiast jest "wprost z pudełka" wyposażony w technologię stworzoną by pomagać w takich właśnie przypadkach!

Podstawy wdrożeń Apple: Podczas tego dwudniowego kursu zdobędziesz umiejętności, narzędzia i wiedzę niezbędne do wdrażania urządzeń Apple. Szkolenie zawiera zarówno elementy teorii, jak i ćwiczenia praktyczne. Uczestnicy dokonują konfiguracji i zarządzają urządzeniami – w ten sposób poznając rozwiązanie MDM i samodzielnie wypróbowując różne podejścia.

Podstawy języka Swift: To 3-dniowy kurs, podczas którego poznasz podstawy języka Swift wykorzystywanego przede wszystkim do tworzenia aplikacji na platformy Apple. Uczestnicy przerabiają podstawowe koncepcje programowania typowe dla języka Swift, takie jak składnia, logika, struktury, funkcje oraz wzorce. Program szkolenia poza szczegółowym omówieniem składni języka Swift zakłada również ćwiczenia programistyczne.

Programowanie z wykorzystaniem UIKit: To 5-dniowy mocno osadzony w praktyce zawodowej kurs, podczas którego uczestnicy poznają podstawowe koncepcje programowania typowe dla języka Swift, takie jak składnia, logika, struktury, funkcje oraz wzorce. Program szkolenia obejmuje szczegółowe omówienie składni języka Swift oraz ćwiczenia programistyczne. Ponadto uczestnicy tworzą swoje pierwsze aplikacje dla platform iOS i iPadOS.


Sprawdź pełną listę oferowanych szkoleń:
- Automatyzacja i skryptowanie macOS,
- HomeKit Advanced Automation,
- HomeKit Extensive Training,
- HomeKit for Developers,
- HomeKit for Device and Application Designers,
- HomeKit for Resellers,
- iOS & iPadOS bez tajemnic,
- macOS - architektura i wsparcie,
- Podstawy języka Swift,
- Podstawy pracy z komputerami Mac,
- Podstawy wdrożeń Apple,
- Programowanie z wykorzystaniem SwiftUI,
- Programowanie z wykorzystaniem UIKit,
- Rozpocznij swoją przygodę z Claris FileMaker

 

Zachęcamy to zapoznania się z nową ofertą!

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.