Compendium Summer Camp 2022

Jedyny w swoim rodzaju obóz dla jedynych w swoim rodzaju dzieci IT. Wypoczynek w chmurach, nowa wiedza i umiejętności zarządzające, zabawa w cyberdetektywa - to wszystko w jednym miejscu!

 

Compendium Summer Camp 2022

Lato jest nie tylko sezonem wypoczynkowym, ale również dobrą okazją na pogłębienie swojej wiedzy lub zdobycie nowej. W Compendium CE wiemy, jak połączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego ruszamy z II edycją Compendium Summer Camp 2022!

Compendium Summer Camp 2022 to cykl szkoleń, webinariów i warsztatów w trybie online lub hybrydowym. Po analizie rynku IT, wyselekcjonowaliśmy najbardziej topowe tematy do przedstawienia w trakcie 2 najgorętszych miesięcy tego lata! Różnorodność szkoleń i wiedzy na pewno nie pozwolą Ci się nudzić!  

 

Tego roku przy Compendiowym ognisku będziemy mówić między innymi o cyberbezpieczeństwie, zarządzaniu, sieci i wielu innych aktualnych tematach! Uczestnicy będą mieli okazję otrzymać cenną wiedzę od samych ekspertów, którzy na co dzień działają na cybernetycznym placu boju, między innymi:

Jarosław Biniek – Guru SUSE Rancher zapozna nas z architekturą, obsługą i bezpieczeństwem środowisk kontenerowych.

Adam Jakubiec – Jako Yoda narzędzia Mimikatz poprowadzi nas przez tajniki oprogramowania i na praktyce nauczy uzyskania pełnej kontroli nad celem.

Sławomir Grzyb - podzieli się swoją supermocą odzyskiwania utraconej widoczności ruchu w sieci jak również odpowie na odwieczne cyberpytanie „Decryptować czy nie decryptować”.

Łukasz Knysak – Poprowadzi nas przez chmury z F5 Distributed Cloud WAAP, opowie, jak zostać stróżem aplikacji webowych i API z rozwiązaniami NGINX. 

 

Żądnym wiedzy uczestnikom polecamy dokonywać wcześniejszych rezerwacji, ponieważ miejsca są ograniczone!

 

Ile będzie trwało wydarzenie?

Opierając się na statystyki rozwoju branży IT, przygotowaliśmy szkolenia i webinaria z najbardziej aktualnych tematów. Przez 2 najgorętsze miesiące tego lata (lipiec i sierpień) codziennie będziesz miał_ła okazję do zdobycia ciekawej i pożytecznej wiedzy.

 

Czy udział jest płatny?

Szkolenia i webinaria są dostępne bezpłatnie lub za symboliczną opłatę – obowiązuje rejestracja.

 

Gdzie sprawdzę harmonogram?

Zapraszamy do sprawdzenia harmonogramu na dedykowanej stronie Compendium Summer Camp 2022 i obserwowania naszych mediów społecznościowych - Facebook i LinkedIn, gdzie co tydzień będziemy informować o wszystkich aktualnościach i terminach szkoleń.

 

Gdzie się zarejestrować?

Rejestracja jest dostępna na stronie Compendium Summer Camp 2022.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.