Darmowe vouchery na egzaminy od CLOUDERA

wtorek, 13 wrzesień 2022

Odmień swoją karierę zawodową z certyfikatem Cloudera Data Platform!

Compendium CE autoryzowanym dostawcą szkoleń z NGINX

 Certyfikat to sposób na wyróźnienie się wśród innych specjalistów na rynku pracy jak również w firmie. W związku z prężnie rozwijającą się branżą IT pracodawcy coraz częściej preferują kandydatów z udokumentowanym potwierdzeniem umiejętności. Natomiast w rzeczywistości, nie wszyscy podejmują się certyfikacji po szkoleniu. Co jest tego powodem? Najczęściej to są koszty podejścia do egzaminu.

 

Mamy dla Ciebie rewelacyjną wiadomość! A mianowicie, możliwość bezpłatnego podejścia do egzaminu po szkoleniu! Do końca października 2022 roku każdemu uczestnikowi szkoleń Cloudera przysługuje 1 darmowy voucher na dowolny z dostępnych egzaminów*.

 

SPRAWDŹ SZKOLENIA OBIĘTE PROMOCJĄ:

 

*WYBIERZ EGZAMIN DLA SIEBIE:

CDP Generalist

Egzamin sprawdzający ogólną, szeroką wiedzę na temat platformy Cloudera CDP. W przeciwieństwie do innych egzaminów CDP Certification Program opartych na rolach, ten egzamin ma zastosowanie do wielu ról. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, czy dopiero zaczynasz karierę w dziedzinie danych korporacyjnych, ten egzamin pozwala kandydatom zademonstrować ich szerokie zrozumienie platformy Cloudera CDP.

 

CDP Administrator - Private Cloud Base

Egzamin sprawdza umiejętności i wiedzę wymaganą od administratorów systemu, aby skutecznie zarządzać i utrzymywać Platformę Danych Cloudera - Private Cloud Base. Egzamin sprawdza umiejętności i wiedzę administratorów w zakresie instalacji i konfiguracji CDP Private Cloud Base, podłączania i zarządzania źródłami danych, zarządzania użytkownikami, monitorowania i rozwiązywania problemów z platformą oraz zarządzania bezpieczeństwem i ładem danych.

 

CDP Data Developer

Egzamin sprawdza umiejętności i wiedzę wymaganą przez dewelopera danych do tworzenia aplikacji i potoków danych w Cloudera Data Platform.

 

 

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z naszym działem handlowym: szkolenia@compendium.pl

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.