Compendium CE Autoryzowanym partnerem Amazon Web Services (AWS)

wtorek, 04 kwiecień 2023

Jest nam niezmiernie miło ogłosić o naszej oficjalnej współpracy z AWS (Amazon Web Services) jako ich Autoryzowany Partner Szkoleniowy!

 

Compendium CE autoryzowanym dostawcą szkoleń z NGINX

 

AWS to jedna z największych i najpopularniejszych platform chmurowych na świecie, oferująca szeroki zakres produktów i usług, takich jak moc obliczeniowa, pamięć masowa, bazy danych czy też różne narzędzia do tworzenia, rozwoju, wdrażania i zarządzania aplikacjami.

 

Autoryzowane szkolenia pomagają w budowaniu kompetencji w zakresie chmury Amazon Web Services. Szkolenia opracowane bezpośrednio przez ekspertów AWS ułatwiają poznanie i wykorzystanie najlepszych praktyk w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymywaniu infrastruktury chmurowej. Dostarczają również wiedzę i umiejętności w zakresie usług Amazon Web Services a tym samym budują kompetencje niezbędne przy tworzenie innowacyjnych rozwiązań programistycznych.

 


O firmie AWS (Amazon Web Services):

W 2006 roku Amazon Web Services (AWS) rozpoczął oferowanie usług infrastruktury informatycznej firmom w formie usług internetowych - obecnie powszechnie nazywanych cloud computing. Jedną z kluczowych zalet chmury obliczeniowej jest możliwość zastąpienia z góry wydatków na infrastrukturę kapitałową przy niskich kosztach zmiennych, które skalują się wraz z Twoją firmą. Dzięki usłudze Cloud firmy nie muszą już planować i pozyskiwać serwerów ani innej infrastruktury IT na kilka tygodni lub miesięcy. Zamiast tego mogą błyskawicznie zarejestrować setki lub tysiące serwerów w ciągu kilku minut i szybciej osiągać wyniki.
Obecnie Amazon Web Services zapewnia wysoce niezawodną, skalowalną i tanią platformę usług w chmurze, która obsługuje setki tysięcy firm w 190 krajach na całym świecie. Z centrami danych zlokalizowanymi w Stanach Zjednoczonych, Europie, Brazylii, Singapurze, Japonii i Australii.
Więcej informacji można znaleźć na stronie https://aws.amazon.com/

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.