Compendium CE Autoryzowanym partnerem International Information System Security Certification Consortium (ISC)²

czwartek, 11 maj 2023

 

Compendium CE autoryzowanym dostawcą szkoleń z NGINX

 

(ISC)² International Information System Security Certification Consortium, organizacja non-profit, która specjalizuje się w szkoleniach i programach certyfikujących dla specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa i Compendium Centrum Edukacyjne informują o podpisaniu umowy partnerskiej i przyznaniu prawa do dostarczania przez Compendium CE wszystkich produktów edukacyjnych (ISC)² z zakresu cyberbezpieczeństwa w regionie Europy Środkowo-Wschodniej oraz wybranych krajach Europy Zachodniej.

 

W ten sposób w ofercie Compendium CE dostępne są wszystkie oficjalne seminaria szkoleniowe  (ISC)² CBK, zapewniające kompleksowy przegląd wiedzy i przygotowujące do uznanych na całym świecie egzaminów certyfikujących dedykowanych specjalistom ds. cyberbezpieczeństwa: CISSP, SSCP, CCSP, CGRC, CSSLP, HCISPP i CC.

 

Mając świadomość, że organizacje na całym świecie starają się rekrutować i zatrzymywać utalentowane osoby, tak aby sprostać swoim potrzebom w zakresie cyberbezpieczeństwa. To uznane na całym świecie poświadczenia z zakresu bezpieczeństwa cybernetycznego, takie jak CISSP (Certified Information Systems Security Professional), SSCP (Systems Security Certified Practitioner) czy CCSP (Certified Cloud Security Professional) i inne, które obejmują szeroki zakres domen wiedzy potrzebnej praktykom pracującym na różnych stanowiskach zawodowych w obszarze cyberbezpieczeństwa, są kluczowym narzędziem weryfikacji wiedzy specjalistycznej.  

 

Oficjalni partnerzy szkoleniowi (ISC)² korzystają tylko i wyłącznie z autoryzowanych materiałów szkoleniowych opracowanych przez (ISC)². Dzięki temu masz pewność, że treść szkoleń jest poprawna, zawsze aktualna i 100% zgodna z domenami wiedzy wymaganymi podczas egzaminów certyfikujących. Dodatkowo wszystkie szkolenia (ISC)² dostępne w Compendium CE zawierają już w swojej cenie vouchery na powiązane z nimi egzaminy certyfikacyjne.

 

Szkolenia i certyfikacje (ISC)² dostępne w Compendium CE:

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.