Compendium Summer Camp 2023

 

Compendium Summer Camp 2023

Lato jest nie tylko sezonem wypoczynkowym, ale również dobrą okazją na pogłębienie swojej wiedzy lub zdobycie nowej. W Compendium CE wiemy, jak połączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego ruszamy z III edycją Compendium Summer Camp 2023!

Compendium Summer Camp to cykl szkoleń, webinariów i warsztatów w trybie online lub hybrydowym. Po analizie rynku IT, wyselekcjonowaliśmy najbardziej topowe tematy do przedstawienia w trakcie 2 najgorętszych miesięcy tego lata! Różnorodność szkoleń i wiedzy na pewno nie pozwolą Ci się nudzić!  

 

Tego roku przy Compendiowym ognisku będziemy mówić między innymi o cyberbezpieczeństwie, zarządzaniu, sieci i wielu innych aktualnych tematach! Uczestnicy będą mieli okazję otrzymać cenną wiedzę od samych ekspertów, którzy na co dzień działają na cybernetycznym placu boju.

 

 

Żądnym wiedzy uczestnikom polecamy dokonywać wcześniejszych rezerwacji, ponieważ miejsca są ograniczone!

 

Ile będzie trwało wydarzenie?

Przez najgorętsze miesiące (lipiec, sierpień i wrzesień) codziennie będziesz miał_ła okazję do zdobycia ciekawej i pożytecznej wiedzy.

 

Czy udział jest płatny?

Szkolenia i webinaria są dostępne bezpłatnie lub za symboliczną opłatę – obowiązuje rejestracja.

 

Gdzie sprawdzę harmonogram?

Zapraszamy do sprawdzenia harmonogramu na dedykowanej stronie Compendium Summer Camp 2023 i obserwowania naszych mediów społecznościowych - Facebook, LinkedIn i Instagram, gdzie co tydzień będziemy informować o wszystkich aktualnościach i terminach szkoleń.

 

Gdzie się zarejestrować?

Rejestracja jest dostępna na stronie Compendium Summer Camp 2023.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.