Zainwestuj w 2024 rok z voucherem szkoleniowym Compendium!

poniedziałek, 20 listopad 2023

Nie wykorzystałeś jeszcze budżetu szkoleniowego za ten rok? Z nami Ci nie przednie ani złotówka, bo do końca grudnia możesz zakupić vouchery na szkolenia realizowane w 2024 roku!

 

Zainwestuj w 2024 rok z voucherem szkoleniowym Compendium!

 

Nasilający się rozwój technologii odzwierciedla się nie tylko na branży IT, ale również na codziennym życiu zwykłych obywateli. Taki postęp technologii to wiele możliwości dla producentów, ale też sporo wyzwań dla programistów i firm. Nowinki technologiczne wymagają ciągłego szkolenia i podnoszenia kwalifikacji specjalistów, zdobywania umiejętności oraz certyfikatów.

 

Poniżej przedstawiamy 3 naszym zdaniem najbardziej rozwijające się i przyszłościowe dziedziny IT. Sprawdź w co warto zainwestować swój czas i środki w przyszłym roku.

Sztuczna Inteligencja

W obecnych czasach, sztuczna inteligencja (AI) znacząco wpływa na ewolucję technologiczną, wprowadzając nowe możliwości oraz perspektywy. Zastosowania AI, takie jak analiza danych, uczenie maszynowe i automatyzacja, stają się kluczowymi narzędziami w różnych sektorach, przyczyniając się do efektywności operacyjnej i innowacyjności. Inwestycje w AI rosną, widząc w tej technologii potencjał do generowania wartości ekonomicznej i rozwiązania współczesnych wyzwań biznesowych.

 

Coraz więcej firm wybiera technologie oparte na sztucznej inteligencji, ponieważ umożliwiają one automatyzację procesów, analizę dużych zbiorów danych oraz dostarczają zaawansowane narzędzia prognozowania. Przekłada się to na zwiększoną efektywność operacyjną i zdolność do podejmowania bardziej trafnych decyzji biznesowych. Dodatkowo, AI stanowi kluczowe narzędzie do innowacyjności, umożliwiając firmom tworzenie nowatorskich produktów, personalizację usług oraz szybkie dostosowywanie się do zmieniających się warunków rynkowych.

 

Cybersecurity

Już od kilku lat spostrzegamy dynamiczny rozwój usług cyberbezpieczeństwa i z pewnością w 2023 roku bezpieczeństwo IT nie odejdzie w zapomnienie. W związku z wciąż rosnącą liczbą coraz bardziej wyrafinowanych zagrożeń hakerskich, rynek będzie potrzebował jeszcze większej ilości wysoko wykwalifikowanych specjalistów bezpieczeństwa.

 

Celem ataków są małe i duże firmy, instytucje publiczne, miasta a nawet całe kraje. W związku z tym organizacje stawiają na jak najbardziej jakościową eliminację zagrożeń, szukając nowych rozwiązań, zatrudniając wykwalifikowanych specjalistów oraz doszkalając obecnych pracowników.

 

 

Chmura

Wraz z rozpowszechnieniem się pracy zdalnej usługi chmurowe rozwijają się w błyskawicznym tempie a coraz więcej firm wybiera rozwiązania chmurowe. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem, najwięksi dostawcy tacy jak Microsoft czy Google ścigają się w tworzeniu nowych rozwiązań i przenoszą do środowiska chmurowego coraz większy zakres usług.

 

Wiele firm wybiera dla siebie rozwiązanie multi-cloud, czyli budowę rozległych środowisk chmurowych, które łączą wiele narzędzi o różnych funkcjonalnościach. Przybierają na popularności również zdalne programistyczne stacje robocze, które są świetnym rozwiązaniem nie tylko dla organizacji, ale i dla programistów.

 

Zarządzanie rozbudowaną chmurą wymaga dużej wiedzy o tym środowisku, automatyzacji oraz korzystania ze zwinnych rozwiązań. Podnieś swoje kwalifikacje już teraz!

 

 

W Compendium CE pomagamy Ci rozwijać swoją ścieżkę zawodową już teraz! Do końca grudnia zainwestuj w voucher na dowolne szkolenia z naszej oferty. Vouchery są ważne przez cały 2024 rok!

Zapoznaj się z naszą ofertą!

 

 

W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości nasz Dział Handlowy jest do Twojej dyspozycji: szkolenia@compendium.pl lub pod numerem telefonu 12 29 84 777.

 

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.