KFS 2024 - Dofinansowanie do 100 % dla szkoleń IT!

piątek, 08 grudzień 2023

KFS 2024 - Dofinansowanie do 100 % dla szkoleń IT!

 

Odkryj potęgę ciągłego kształcenia IT z naszym Centrum Edukacyjnym! W obliczu wyzwań budżetowych, oferujemy pracodawcom i instytucjom unikalną szansę na podniesienie kwalifikacji pracowników w dziedzinie IT w oparciu o dofinansowanie nawet do 100% wartości szkolenia. Nasze zaawansowane programy edukacyjne są kluczem do odblokowania pełnego potencjału Twojego zespołu!


Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS), inicjatywa Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej, to Twój sojusznik w finansowaniu edukacji IT. W 2023 roku fundusz dysponował kwotą 219 752 tys. zł, a w 2024 roku jego zasoby wzrosły do imponujących 294 383 tys. zł, przeznaczonych na szkolenia IT.


Każdy pracodawca, który zatrudnia choćby jednego pracownika na umowę o pracę, może ubiegać się o dofinansowanie KFS. Priorytety Ministerstwa na 2024 rok sprzyjają przedsiębiorcom dążącym do rozwoju poprzez nowoczesne rozwiązania IT i poszerzanie kompetencji cyfrowych pracowników.

 

Oto priorytety KFS ustalone przez Ministerstwo na 2024 rok, jeśli Twoja Firma je spełnia to  mogą one przekształcić Twoją firmę:

Priorytety wydatkowania środków KFS ustalone przez Ministra właściwego do spraw pracy w porozumieniu z Radą Rynku Pracy 

  1. Wsparcie kształcenia ustawicznego w związku z zastosowaniem w firmach nowych procesów, technologii i narzędzi pracy. 
  2. Wsparcie kształcenia ustawicznego w zidentyfikowanych w danym powiecie lub województwie zawodach deficytowych. 
  3. Wsparcie kształcenia ustawicznego osób powracających na rynek pracy po przerwie związanej ze sprawowaniem opieki nad dzieckiem oraz osób będących członkami rodzin wielodzietnych. 
  4. Wsparcie kształcenia ustawicznego w zakresie umiejętności cyfrowych. 
  5. Wsparcie kształcenia ustawicznego osób pracujących w branży motoryzacyjnej. 
  6. Wsparcie kształcenia ustawicznego osób po 45 roku życia. 
  7. Wsparcie kształcenia ustawicznego skierowane do pracodawców zatrudniających cudzoziemców. 
  8. Wsparcie kształcenia ustawicznego w zakresie zarządzania finansami i zapobieganie sytuacjom kryzysowym w przedsiębiorstwach. 

 

Wnioski o dofinansowanie należy składać w lokalnym urzędzie pracy na początku 2024 roku. 

 

Śledź nasze strony i media społecznościowe, aby nie przegapić informacji o zbieraniu wniosków i pełnej instrukcji aplikowania o środki na szkolenia IT.

 

Nasi klienci czerpią korzyści z KFS od lat, a setki uczestników szkoleń IT odniosły sukces dzięki naszym autoryzowanym kursom. Zapewniamy najwyższy poziom szkolenia z możliwością dofinansowania do 100%!

 

Nie czekaj do końca roku – już teraz zapoznaj się z ofertą Compendium CE i wybierz szkolenia dopasowane do potrzeb Twojej firmy. Dołącz do grona zadowolonych klientów i wykorzystaj szansę na rozwój z KFS! 

 

Źródło: https://www.gov.pl/web/rodzina/kfs-2024 


 

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.