GOLD ATC CHECK POINT PARTNER: Cyberbezpieczeństwo na Najwyższym Poziomie!

wtorek, 16 styczeń 2024

 

GOLD ATC CHECK POINT PARTNER: Cyberbezpieczeństwo na Najwyższym Poziomie!

 

Dokładnie 20 lat temu, w styczniu 2004, Compendium CE zostało autoryzowanym ośrodkiem szkoleniowym firmy Check Point. Dzisiaj, z dumą możemy spojrzeć wstecz na te lata pełne pasji, zaangażowania i nieustannego dążenia do doskonałości w dziedzinie bezpieczeństwa IT.

 

W ramach naszego partnerstwa z Check Point przez te 20 lat, udało nam się zapewniać naszym klientom zawsze najwyższej jakości szkolenia z zakresu bezpieczeństwa infrastruktury i danych. Wspólnie z Check Point, udało nam się przeszkolić tysiące specjalistów, którzy dzięki zdobytej wiedzy, są w stanie skutecznie chronić swoje organizacje przed ciągle ewoluującymi zagrożeniami. Nasza współpraca z Check Point to również ciągłe doskonalenie usług szkoleniowych: oferowanych materiałów szkoleniowych i laboratoriów; formy dostarczania szkoleń: ILT, VILT, HYBRID i Blended Learning; uzupełnianie szkoleń egzaminami certyfikującymi; tak aby sprostać wymaganiom rynku.

 

Z wielką dumą ogłaszamy, że po raz kolejny otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie - GOLD ATC CHECK POINT PARTNER! To nie tylko odzwierciedlenie naszego zaangażowania, ale także dowód na to, że nasz zespół zdobywa uznanie wśród naszych studentów.

 

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom autoryzowanych szkoleń Check Point w 2023 roku. Wasze zaangażowanie, chęć nauki oraz wspólne chwile online i stacjonarnie sprawiły, że rok ten był niezapomniany. Jesteśmy wdzięczni za każdy wysiłek, jaki wkładacie w poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności.

 

Zapraszamy Was również do kolejnego etapu wspólnej nauki w 2024 roku! Odkryjcie nasze szkolenia na stronie: Szkolenia Check Point.

Razem z Wami chcemy kontynuować naszą misję budowania bezpiecznego cyfrowego świata!

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.