KFS – to nie ostatni dzwonek! To szansa na REZERWY

środa, 10 kwiecień 2024

KFS – to nie ostatni dzwonek! To szansa na REZERWY

 

Pierwszy kwartał roku przyniósł niezwykle pozytywne wieści dla osób zainteresowanych podnoszeniem swoich kwalifikacji w branży IT. Ponad 300 osób wykorzystało możliwość dofinansowania Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) i złożyło wniosek na szkolenia IT organizowane przez Compendium CE. Jest to wyjątkowa szansa na rozwój zawodowy i zdobycie cennych certyfikatów, które są nie tylko potwierdzeniem zdobytych umiejętności, ale również ważnym atutem na rynku pracy.

 

Jeżeli z różnych przyczyn nie udało Ci się złożyć wniosku o dofinansowanie w pierwszym terminie, to absolutnie nie ma powodów do zaniechania swoich planów rozwojowych. Warto pamiętać, że wiele Urzędów Pracy planuje kolejne etapy naboru wniosków, wykorzystując dostępne rezerwy KFS. Dzięki temu masz szansę na uzyskanie wsparcia finansowego na szkolenia IT, które otworzą przed Tobą nowe perspektywy zawodowe. Compendium CE oferuje dostęp do ponad 700 autoryzowanych kursów, co pozwala na znalezienie szkolenia idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb i aspiracji.

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą szkoleń IT dostępnych w Compendium CE i wybrania tych, które najlepiej odpowiadają Twoim celom zawodowym. Niezależnie od tego, czy interesujesz się programowaniem, bezpieczeństwem cybernetycznym, czy zarządzaniem projektami IT, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Pamiętaj, że inwestycja w rozwój osobisty i zawodowy to klucz do sukcesu w dynamicznie zmieniającym się świecie technologii. Skorzystaj z możliwości dofinansowania i zainwestuj w swoją przyszłość, pokrywając jedynie 20% wartości wybranego szkolenia.

 

Działaj w 5 prostych krokach ku sukcesowi !

  1. Wybierz najlepsze szkolenia IT które chcesz zrealizować –> SPRAWDŹ
  2. Sprawdzaj stronę UP – gdzie zostaną ogłoszone ponowne nabory z REZERW KFS
  3. Uzyskaj wszystkie wymagane od Centrum Edukacyjnego dokumenty do Twojego wnioskowanego szkolenia w jeden dzień!
  4. Skompletuj pozostałe dokumenty – złóż wniosek!
  5. Zrealizuj najlepsze szkolenia IT w Compendium CE ponosząc maksymalnie 20% wartości kursu!

 

PS...

Rozumiemy, że czas jest kluczowym czynnikiem w planowaniu i realizacji szkoleń, szczególnie dla tych, którzy nie mogą czekać na oficjalne terminy naborów KFS z Rezerw. Dla osób i organizacji, które potrzebują szybszej ścieżki do osiągnięcia swoich celów szkoleniowych, nasza oferta komercyjna wydaje się być idealnym rozwiązaniem.

 

Nasz dział handlowy zdaje sobie sprawę z tych wyzwań i stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Dlatego przygotowaliśmy specjalne, preferencyjne warunki oferty, które mają na celu nie tylko przyspieszenie procesu realizacji szkoleń, ale także uczynienie go bardziej dostępnym i ekonomicznym.Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skontaktowania się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie. Nasz zespół jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania i pomóc w znalezieniu najbardziej odpowiednich rozwiązań szkoleniowych. Nie pozwól, aby czas był przeszkodą w realizacji Twoich planów – skorzystaj z naszych preferencyjnych warunków już dziś!

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.