Planujesz - zyskujesz! Do 25% upustu na wszystkie szkolenia
poniedziałek, 05 grudzień 2005
Planujesz - zyskujesz!
Do 25% upustu na wszystkie szkolenia
Zapraszamy Państwa do udziału w promocji na wszystkie szkolenia informatyczne zawarte w najnowszej ofercie na rok 2006.
Wszystkie osoby, które dokonają zgłoszenia na szkolenia IT od 6 grudnia 2005 do 31 stycznia 2006 i zrealizują je do końca czerwca 2006 otrzymają upust handlowy w wysokości od 10 do 25 procent. Wysokość upustu jest uzależniona od ilości wykupionych kursów.
Korzystając z tej wyjątkowej promocji możecie Państwo zamówić dowolną ilość szkoleń i dzięki temu otrzymać wyjątkowo atrakcyjne warunki finansowe.
Serdecznie zapraszamy do udziału w promocji!
Szczegółowy regulamin promocji:
- Organizatorem promocji jest Compendium CE Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ulicy Tatarskiej 5.
- Każda osoba prywatna lub firma, która wykupi w Compendium - Centrum Edukacyjnym Sp. z o.o. dowolne szkolenia objęte promocją otrzyma upust handlowy w wysokości od 10 do 25 procent w zależności od ilości wykupionych kursów.
Przykładowo:
- zakup jednego szkolenia: 10% upustu
- zakup dwóch szkoleń: 15% upustu
- zakup trzech szkoleń: 20% upustu
- zakup czterech (lub większej ilości) szkoleń: 25% upustu.
- Promocja trwa od dnia 6 grudnia 2005.
- Szkolenie musi zostać zamówione w terminie do 31 stycznia 2006 i zrealizowane do 30 czerwca 2006 r.
- Promocji nie można łączyć z innymi promocjami. Rabaty nie sumują się.
- Reklamacje dotyczące Promocji mogą być składane pisemnie, w terminie 7 dni od dnia otrzymania faktury VAT za odbyte szkolenie pod adresem siedziby firmy. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie do 14 dni od dnia ich złożenia.
- Roszczenia z tego tytułu przedawniają się z upływem jednego miesiąca od dnia odbycia szkolenia.
- Do spraw nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.