Szkolenia CompTIA

Szkolenia CompTIA

Compendium Centrum Edukacyjne posiada status CompTIA Authorized Training Partner. Oferta autoryzowanych szkoleń CompTIA w Compendium obejmuje kursy dotyczące następujących dziedzin IT: bezpieczeństwo, sieci, podstawowa i zaawansowana wiedza IT dla techników, technologie mobilne, zarządzanie projektami, chmura i zagadnienia IT w służbie zdrowia. Wszystkie oferowane szkolenia są również doskonałą okazją do przygotowania się i uzyskania międzynarodowych rozpoznawalnych na świecie certyfikacji: CompTIA Advanced Security Practitioner, CompTIA A+, CompTIA Cloud+, CompTIA Mobile App Security+, CompTIA Mobility+, CompTIA Network+, CompTIA Project+, CompTIA Security+, CompTIA Server+, CompTIA Storage+, CompTIA Healthcare IT Technician.

Dostępne szkolenia CompTIA | DataSys+

DataSys+

Informacje o CompTIA

CompTIA jest wiodącym na świecie dostawcą certyfikacji IT, które są niezależne od producentów. Obecnie w swojej oferuje posiada 16 egzaminów certyfikacyjnych w obszarach: wsparcia komputerowego, sieci, serwerów, systemu Linux, bezpieczeństwa i innych. CompTIA dostarcza swoje egzaminy certyfikacyjne już od ponad 20 lat i nieprzerwanie jest zaangażowana w doskonalenie swoich usług tak, aby spełniać zmieniające się i rosnące wymagania ze strony branży IT.

Siła w certyfikacji CompTIA pochodzi w dużej mierze od wsparcia, jakie otrzymuje od branży IT. Tysiące firm na całym świecie używa standardów CompTIA, aby zapewnić mierzalny standard doskonalenia zawodowego swoich pracowników. Dodatkowo, dziesiątki firm z własnymi programami certyfikacji polega ją na doświadczeniu CompTIA powierzając jej zadania tworzenia branżowych egzaminów poziomu wstępnego, które stanowią element wymagany przed właściwymi programami certyfikacji.

Oprócz profesjonalnej certyfikacji CompTIA wspiera i prowadzi światową branżę IT poprzez działania związane z propagowaniem edukacji i inicjatyw filantropijnych.

Wizja branży IT przez CompTIA jest ukształtowana przez blisko 30 letnią perspektywę jej znajomości i ponad 2000 członków i 2000 partnerów biznesowych. CompTIA jest kierowana przez swoich członków i zarządzana przez radę profesjonalistów wybieraną na drodze wewnętrznych wyborów.

Wszystkie zdobywane wpływy i środki przez CompTIA są bezpośrednio reinwestowane w programy, które przynoszą korzyści dla członków organizacji i całej branży IT, jako ogół.

Głowna siedziba firmy znajduje się na obrzeżach Chicago, a poszczególne biura regionalne mieszczą się również w innych regionach Stanach Zjednoczonych, Indiach, Japonii, RPA i Wielkiej Brytanii.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Najbliższe szkolenia CompTIA

Harmonogram szkoleń CompTIA