Szkolenia CompTIA

Cel szkolenia szkolenie zdalne - dlearning

Certyfikacja CompTIA Network+ jest międzynarodowo rozpoznawalnym potwierdzeniem wiedzy technicznej wymaganej na podstawowym poziomie od osób pracujących z sieciami komputerowymi.

Uzyskanie certyfikatu wymaga zdania egzaminu certyfikującego CompTIA Network+ Exam N10-008.

W trakcie kursu, który kładzie szczególny nacisk na przygotowanie do egzaminu certyfikującego CompTIA Network+, uczestnicy zdobędą więdzę wymagana do zrozumienia rozwiązywania problemów, konfiguracji i zarządzania urzadzeniami sieci przewodowych i bezprzewodowych, ustanawiania połączenia oraz podstaw projektowania sieci, zrozumieją i bedą utrzymywac dokumentacje sieciową. Będą potrafili zidentyfikować ograniczenia i słabe punkty w sieci oraz wdrażać zabezpieczenia w sieci, standardy i protokoły. Uczestnicy zdobędą podstawową wiedzę z nowych technologii, w tym ujednoliconej komunikacji, technologii mobilnych, chmury oraz technologii wirtualizacji.

Każdy uczestnik autoryzowanego szkolenia CompTIA Network+ Prep Course realizowanego w Compendium CE, otrzymuje darmowy voucher egzaminacyjny N10-008 CompTIA Network+ Certification Exam.

Plan szkolenia Rozwiń listę

 1. Networking Concepts
 2. Infrastructure
 3. Network Operations
 4. Network Security
 5. Network Troubleshooting and Tools
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania wstępne
 • Certyfikat CompTIA A+ lub wiedza równoważna, choć nie jest to wymagane .
 • Minimum 9-12miesięcy doświadczenia w sieciach komputerowych.
Poziom trudności
Czas trwania 5 dni
Certyfikat

Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia wystawiony imiennie oraz na firmę sygnowany przez firmę CompTIA. Ponadto kurs ten przygotowuje uczestników do egzaminu certyfikacyjnego prowadzącego do uzyskania tytuły CompTIA Network+, który jest realizowany za pośrednictwem centrów testowych Pearson VUE.

Każdy uczestnik autoryzowanego szkolenia CompTIA Network+ Prep Course realizowanego w Compendium CE, otrzymuje darmowy voucher egzaminacyjny N10-008 CompTIA Network+ Certification Exam.

 

Prowadzący

Autoryzowany trener CompTIA.

Wszystkie szkolenia CompTIA
Szkolenia powiązane tematycznie

Sieci komputerowe

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 7000 PLN NETTO

FORMA SZKOLENIA ?

 

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

 

EGZAMIN ?

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

 • szkolenie hybrydowe: HYBRID
  • Informacje ogólne
  • Termin gwarantowany
  • Last minute (-10%)
  • Język obowiązujący na szkoleniu
  • Polski
 • szkolenie hybrydowe: HYBRID
  • Informacje ogólne
  • Termin gwarantowany
  • Last minute (-10%)
  • Język obowiązujący na szkoleniu
  • Polski
Zarezerwuj termin szkolenia
zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

Najbliższe szkolenia CompTIA

Harmonogram szkoleń CompTIA