Szkolenia DevOps Institute

Szkolenia DevOps Institute

DevOps Institute training partner

W obecnych czasach bardziej niż kiedykolwiek organizacje potrzebują specjalistów DevOps posiadających potwierdzone umiejętności i wiedzę, co pozwoli wesprzeć ich cyfrową transformację. DevOps Institute wyróżnia dziewięć kluczowych kompetencji i na ich podstawie oferuje 11 certyfikacji skierowanych do osób pełniących różne role w organizacji DevOps.

Compendium Centrum Edukacyjne jest oficjalnym partnerem edukacyjnym DevOps Institute, co oznacza, że jest autoryzowanym ośrodkiem uprawnionym do prowadzenia wszystkich kursów z oferty DevOps Institute. Wśród autoryzowanych szkoleń DevOps Institute dostępnych w ofercie Compendium CE można znaleźć te dotyczące między innymi: implementacji podejścia DevOps, strategiach bezpieczeństwa w DevOps, praktykach poprawy niezawodności usług, Continuous Integration, Continuous Delivery, Continuous Testing i Continuous Deployment.

Wszystkie oferowane szkolenia są również doskonałą okazją do przygotowania się do towarzyszących im egzaminom certyfikującym: DevOps Leader (DOL), DevSecOps Foundation (DSOF), Site Reliability Engineering (SRE), Certified Agile Service Manager (CASM), itd.

Dostępne szkolenia DevOps Institute | CI/CD

CI/CD

Informacje o DevOps Institute

DevOps Institute wprowadza na rynek IT szkolenia i certyfikację DevOps na poziomie korporacyjnym. Jest globalną społecznością edukacyjną, która pomaga rozwijać zarówno wiedzę techniczną, jak i doświadczenie osobiste, tak aby jak najlepiej pomóc we wdrażaniu podejścia DevOps: w pracy zawodowej, w rozwoju osobistym, w tworzeniu społeczności ukierunkowanych na ciągłe uczenie się, w implementacji nowych praktyk DevOps, wyznaczając przy okazji standardy szkoleń i certyfikacji opartych na kompetencjach.

 DevOps Institute skupiając się na tematyce związanej z DevOps, w tym SRE czy DevSecOps wspiera profesjonalistów na wszystkich poziomach w tworzeniu lepszej więzi międzyludzkiej w świecie IT.

Szkolenia oparte o praktyczną wiedzę, sieć profesjonalistów i najnowsze badania zapewniają uczestnikom know-how, które pozwoli usprawnić zespół i organizację oraz rozwinąć karierę.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.devopsinstitute.com/

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Najbliższe szkolenia DevOps Institute

Harmonogram szkoleń
DevOps Institute