Szkolenia SECO-Institute

Szkolenia SECO-Institute

Compendium Centrum Edukacyjne jest akredytowanym partnerem szkoleniowym SECO-Institute (SECO-Institute Accredited Training Partner (SECO-Institute ATP)). Wśród autoryzowanych szkoleń SECO-Institute dostępnych w ofercie Compendium CE można znaleźć te dotyczące sieci Dark Web i Security Operations Center jak również szkolenia związane z ochroną danych, prywatnością czy zarządzaniem sytuacjami kryzysowymi, które są całkowicie zgodne z prawem i regulacjami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Wszystkie oferowane szkolenia są również doskonałą okazją do przygotowania się do towarzyszącym im egzaminom certyfikującym: S-DWF Dark Web Foundation Certificate, S-ITSE SECO IT-Security Expert Certificate, S-PDPF SECO Privacy & Data Protection Foundation Certificate, itd.

Dostępne szkolenia SECO-Institute | Dark Web

Informacje o SECO-Institute

Security & Continuity Institute (SECO) jest wiodącym europejskim instytutem specjalizującym się w opracowywaniu profesjonalnych programów szkoleniowych i egzaminów certyfikujących z zakresu bezpieczeństwa informacji, cyberbezpieczeństwa, ciągłości działania czy ładu korporacyjnego zgodnych z obowiązującymi regulacjami europejskimi. Jest również zaufanym źródłem wiedzy z tego zakresu przekazywanej w ramach darmowych webinariów czy darmowych opracowań.

SECO-Institute jest mocno przekonany i widzi w tym swoją misję, że cały czas rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów z zakresu bezpieczeństwa cybernetycznego i odporności biznesowej można zaspokoić jedynie poprzez zaoferowanie pełnego zakresu kursów i tym samym aktualnej i wymaganej wiedzy, potrzebnej dla danej specjalizacji zawodowej. I tym samym zapewnić możliwość kształcenia i rozwoju osobistego dostosowanego do szybko zmieniających się wymagań rynkowych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.seco-institute.org/

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Najbliższe szkolenia SECO-Institute

Harmonogram szkoleń
SECO-Institute