Compendium CE najbardziej dynamicznym ośrodkiem w Polsce

Firma Microsoft uznała Compendium Centrum Edukacyjne za ośrodek o najbardziej dynamicznym wzroście liczby przeprowadzonych szkoleń.
Na podstawie statystyk prowadzonych przez Microsoft przygotowywane są zestawienia osiągnięć każdego z centrów edukacyjnych. Tegoroczne, za rok fiskalny 2009, wykazały, że Compendium CE osiągnęło najwyższy w Polsce wskaźnik wzrostu liczby przeprowadzonych, autoryzowanych szkoleń Microsoft w stosunku do roku poprzedniego.

To już druga w tym roku nagroda przyznana przez Microsoft dla Compendium CE. Na konferencji World Partner Conference 2009 Compendium CE zostało uznane za najbardziej innowacyjny ośrodek edukacyjny na obszarze Europy Środkowej i Wschodniej.

Firma Microsoft uznała Compendium Centrum Edukacyjne za ośrodek o najbardziej dynamicznym wzroście liczby przeprowadzonych szkoleńfot. Dyplom dla Compendium CE od Microsoft. Na zdjęciu od lewej: Wilfried Paroubek - Area Sales Manager Central & Eastern Europe MIcrosoft Learning EMEA; Bartosz Niepsuj - Członek Zarządu Compendium CE; Patrycja Gołębiewska CPLS Account Manager Microsoft Polska; Małgorzata Wiśniowska - Dyrektor Handlowy Compendium CE; Lutz Ziob - General Manager Microsoft Learning at Microsoft (źródło: Microsoft)

Oferta autoryzowanych szkoleń Microsoft: szkolenia microsoft

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.