Compendium CE autoryzowanym ośrodkiem szkoleniowym F5 Networks

wtorek, 14 czerwiec 2016

Bardzo miło jest nam poinformować, że Compendium Centrum Edukacyjne uzyskało status F5 Networks Authorized Training Center Partner (F5 ATC).

Firma F5 Networks jest światowym liderem w bezpiecznym, szybkim i nieprzerywalnym dostarczaniu aplikacji do każdego miejsca w dowolnym czasie. Produkty F5 zapewniają klientom elastyczność potrzebną do dostosowywania środowiska IT lub konkretnych aplikacji do zmieniających się warunków biznesowych. Pomagają integrować różne technologie, przez co usprawniają kontrole nad infrastrukturą, procesy dostarczania aplikacji oraz zarządzanie danymi. Wszystko po to aby zapewnić użytkownikom bezpieczny i szybki dostęp do wybranych usług zarówno z komputerów firmowych jak i urządzeń mobilnych.

F5 Networks Authorized Training Center Partner (F5 ATC)

Oferta szkoleń F5 Networks w Compendium CE obejmuje autoryzowane kursy informatyczne dotyczące platformy BIG-IP jak i rozwiązań Access Policy Manager (APM), Application Security Manager (ASM), Global Traffic Manager GTM), Local Traffic Manager (LTM), Application Acceleration Manager (AAM), Advanced Firewall Manager (AFM) i innych. Wszystkie oferowane szkolenia informatyczne są również doskonałą okazją do przygotowania się do rozpoznawalnych na całym świecie certyfikacji: F5 Certified BIG-IP Administrator (F5-CA), F5 Certified Technology Specialists (F5-CTS) i F5 Certified Solution Expert (F5-CSE).

Kliknij w przycisk poniżej i zapoznaj się z pełną ofertą autoryzowanych szkoleń F5 Networks w Compendium CE:

Autoryzowane szkolenia F5 Networks >>

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.