PROMOCJA

Szkolenia dofinansowane z Unii: poradnik jak uzyskać finansowanie

środa, 05 kwiecień 2017

Promocja

Jeżeli jesteś zainteresowana/y podniesieniem swoich kompetencji w oparciu o szkolenia informatyczne, zachęcamy do skorzystania z dofinansowania, jakie daje system Podmiotowego Finansowaniu Usług Rozwojowych. Już teraz można uzyskać nawet do 80% dofinansowania na realizację dowolnego szkolenia IT z oferty Compendium CE. Przez cały 2018 rok, kolejne województwa będą rozpoczynały projekty i ogłaszały rekrutację. Na naszej stronie odnajdziesz pełne informacje o projekcie, jak i o etapach realizacji w poszczególnych województwach. Jako firma Compendium CE gotowi jesteśmy wesprzeć Cię w doborze szkoleń informatycznych, odnalezieniu właściwego operatora, czy rejestracji w BUR (szczegóły o tym czym jest operator, BUR, rejestracja itp. w tekście poniżej). W razie pytań w sprawie dofinansowania na szkolenia IT nasz specjalista jest do dyspozycji:


Dofinansowanie do szkoleń IT:
Michał Dobrzański

Tel.: [12] 29 84 762
mail: michal.dobrzanski@compendium.pl

Szkolenia dofinansowane z Unii

Kto może skorzystać z dofinansowania na szkolenia informatyczne?

Z dofinansowania unijnego do szkoleń mogą skorzystać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, mające swoją jednostkę organizacyjną na obszarze danego województwa oraz ich pracownicy (wykonujący pracę na podstawie umowy o pracę) z obszaru tego samego województwa. Czyli aby uzyskać finansowanie na szkolenia w Małopolsce firma powinna być zarejestrowana właśnie w tym województwie.

 

Na co można uzyskać dofinansowanie?

Dofinansowanie z BUR można uzyskać na rozwój kompetencji osób samozatrudnionych i pracowników MMŚP zgodnie ze zdiagnozowanymi potrzebami przedsiębiorstw oraz na kompleksowe usługi rozwojowe odpowiadające na ich potrzeby, m.in. właśnie na szkolenia informatyczne >>

 

UWAGA!
Dofinansowanie obejmuje tylko i wyłącznie usługi szkoleniowe wpisane do Bazy Usług Rozwojowych, przez podmioty posiadające pozytywną zweryfikowaną akredytację na realizację usług dofinansowanych - Compendium Centrum Edukacyjne oczywiście
posiada zweryfikowaną akredytację, a każde z naszych szkoleń może być objęte dofinansowaniem poprzez BUR.

 

Czym jest Baza Usług Rozwojowych (BUR)?

Baza Usług rozwojowych to serwis przygotowany przez Polską Agencję Rozwjou Przedsiębiorczości (PARP), w którym znajdują się wszystkie szkolenia wraz z terminami realizacji jednostek posiadających pozytywną akredytację PARP na świadczenie usług i szkoleń dofinansowanych.

Jaki jest poziom dofinansowania do szkoleń?

Finansowanie jakie można uzyskać na wybrane przez siebie szkolenia wynosi od 50% do 80% w zależności od województwa oraz założonych kryteriów. Szczegóły dotyczące każdego województwa podajemy w liście rozwijanej na końcu tego artykułu.

Jaki jest okres realizacji projektu dofinansowania do szkoleń?

Dofinansowanie do wybranych kursów i szkoleń będzie realizowane od roku 2017 aż do 2019r.

6 kroków do otrzymania dofinansowania do szkoleń

6 etapów jak uzyskać finansowanie szkoleń
  • W Bazie Usług Rozwojowych wybierz dowolne szkolenie informatyczne dopasowane do Twoich potrzeb z oferty Compendium CE >> - jeżeli tylko potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego szkolenia IT dla siebie skontaktuj się z nami - pomożemy!
  • Skontaktuj się z operatorem w Twoim województwie, który pomoże Ci wypełnić wniosek zgłoszeniowy, jak również zweryfikuje ramy wejścia do projektu oraz poziom dofinansowania. Listę operatorów w konkretnych województwach podajemy w liście rozwijanej na końcu tego poradnika. Kim jest operator piszemy poniżej.
  • Podpisz Umowę z operatorem.
  • Zapisz się na szkolenie Compendium CE poprzez Bazę Usług Rozwojowych.
  • Zrealizuj szkolenie, oceń je oraz opłać fakturę.
  • Skontaktuj się z operatorem w celu otrzymania refundacji.

Kim jest operator?

Operatorem jest instytucja, która realizuje podmiotowy system finansowania w danym województwie. Dysponuje ona i przyjmuje wnioski zgłoszeniowe oraz dystrybuuje środki do beneficjentów, czyli do osób i firm zainteresowanych kursami dofinansowanymi, które takie wsparcie otrzymają.

Kiedy rusza dofinansowanie szkoleń informatycznych w moim województwie?

W poszczególnych województwach w różnym czasie uruchamione zostanie podmiotowe finansowanie usług szkoleniowych. Poniższa mapka przedstawia kiedy ruszy finansowanie w konkretnych częściach Polski.

Szkolenia dofinansowane w Polsce

Szczegółowe dane dotyczące dofinansowania oraz lista operatorów z podziałem na województwa:

Woj. dolnośląskie - rekrutacja trwa!
Woj. kujawsko-pomorskie - rekrutacja trwa!
Woj. lubelskie - rekrutacja trwa!
Woj. lubuskie - rekrutacja trwa!
Woj. łódzkie - rekrutacja trwa!
Woj. małopolskie - rekrutacja trwa!
Woj. opolskie - rekrutacja trwa!
Woj. podkarpackie - rekrutacja trwa!
Woj. podlaskie - rekrutacja trwa!
Woj. pomorskie - rekrutacja trwa!
Woj. śląskie - rekrutacja trwa!
Woj. świętokrzyskie - rekrutacja trwa!
Woj. warmińsko-mazurskie - rekrutacja trwa!
Woj. wielkopolskie - rekrutacja trwa!
Woj. zachodniopomorskie - rekrutacja trwa!
Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.