Dofinansowanie do szkoleń z Zarządzania Projektami (PRINCE2) dla Małopolski!

wtorek, 07 listopad 2017

W województwie małopolskim został uruchomiony projekt dofinansowania do szkoleń dla pracowników tego regionu Polski. Nosi on nazwę MBon – Małopolskie Bony Rozwojowe. Dzięki temu programowi Małopolscy przedsiębiorcy z sektora MMŚP będą mogli uzyskać dofinansowanie do wybranych szkoleń.

szkolenia dofinansowane kraków

W związku z tym postanowiliśmy przygotować dla naszych klientów specjalną ofertę dedykowaną temu programowi dofinansowań. Chcemy zachęcić Was do skorzystania ze szkolenia z bardzo popularnej w Polsce i Europie tematyki Zarządzania Projektami w metodyce Waterfall – czyli do autoryzowanego szkolenia PRINCE2 Foundation.

Kurs ten od podstaw wprowadza uczestników szkolenia do tematyki zarządzania projektami – zobacz pełny konspekt szkolenia >>

Cena katalogowa kursu wynosi 1900 PLN netto, jednak dzięki dofinansowaniu można w nim uczestniczyć już od:

  • Minimalna kwota dofinansowania: 472,5zł dofinansowania przy wkładzie własnym jedynie 1428zł
  • Maksymalna kwota dofinansowania: 756zł dofinansowania przy wkładzie własnym jedynie 1144zł

Jeżeli chciałbyś/abyś skorzystać z dofinansowania na szkolenie PRINCE2 Foundation, skontaktuj się z nami – z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania! Jeśli nie jesteś z Małopolski, zachęcamy do kontaktu istnieje również szansa na otrzymanie dofinansowania w innych województwach.

Szersze informacje o samym projekcie jak i możliwościach dofinansowania dla innych województw są zawsze dostępne na naszej stronie --> https://www.compendium.pl/info/1920/szkolenia-dofinansowane-z-unii-poradnik-jak-uzyskac-finansowanie

Więcej informacji:

Mail: michal.dobrzanski@compendium.pl

Tel. 12 29 84 762

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane