Compendium CE zostało Symantec Authorized Training Partner

środa, 24 styczeń 2018

Szkolenia Symantec Warszawa KrakówW 2016 roku Symantec, globalny producent oprogramowania antywirusowego, za ponad 4,5 mld USD przejął firmę Blue Coat specjalizującą się w ochronie sieci i systemów IT. Ich połączenie pozwoliło stworzyć największą na świecie firmę zajmującą się bezpieczeństwem IT w przedsiębiorstwach. W ubiegłym roku w ramach integracji obu firm dotychczasowe portfolio szkoleniowe Blue Coat trafiło do działu edukacji Symantec.

Rok 2018 rozpoczynamy już pod zmienionym szyldem jako autoryzowany partner szkoleniowy Symantec i z odświeżoną ofertą szkoleniową. Szkolenie dotyczące produktów dawnego Blue Coat jak i wszystkie nowe dotyczące bezpieczeństwa sieciowego, które będą się pojawiać w przyszłości zostały zamknięte w ramach grupy i specjalizacji Network Protection.

Pojawiły się nowe wersje szkoleń i została odświeżona formuła ich prowadzenia

przy równoczesnym wycofaniu z oferty ich starszych wersji i towarzyszącej im certyfikacji Bluecoat Certified ProxySG Administration (BCCPA), Bluecoat Certified ProxySG Professional (BCCPP), Bluecoat Certified Content Analysis System (BCCAS).

Przypominamy też, że od dnia 1 lipca 2017 wszystkie egzaminy certyfikujące związane z specjalnością Network Protection zostały przeniesione do centrów testowych Pearson VUE i nie są już one integralną częścią szkoleń jak to miało miejsce w przypadku szkoleń realizowanych pod szyldem Blue Coat. Stąd podejście do egzaminu certyfikacyjnego wymaga niezależnego zakupu egzaminu i ustalenia jego terminu za pośrednictwem http://www.pearsonvue.com/symantec/

Symantec Authorized Training Partner

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.