Odbierz tablet na święta gratis!

wtorek, 30 październik 2018

Drodzy Klienci - już teraz zachęcamy do zaplanowania z nami szkoleń na 2019 rok. Wystarczy, że wybierzesz interesujące Cię szkolenia, a tablet ctab mini odbierz jeszcze przed świętami!

Szkolenia IT z tabletem gratis

Wybierz i zapisz się na dowolny termin szkolenia do końca czerwca 2019 roku lub zakup voucher szkoleniowy o min. wartości 3000zł netto, który będziesz mógł wykorzystać w przyszłym roku i odbierz tablet ctab mini jeszcze w tym roku!

Wystarczy, że opłacisz fakturę za szkolenie IT, z którego skorzystasz w przyszłym roku, a tablet możesz odebrać już teraz!

Zdjęcia:

ctab-packaging ctab-logo ctab-bootloader ctab ctab ctab ctab

Jeżeli masz pytania skontaktuj się z naszym działem handlowym!
Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania:
tel.: (12) 29 84 777
mail: szkolenia@compendium.pl 

Regulamin promocji:

  1. Organizatorem Promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ulicy Tatarskiej 5, zwana dalej „Compendium CE”.
  2. Promocja trwa w dniach 13 listopada – 14 grudnia 2018 roku.
  3. Promocją objęte są wszystkie szkolenia w ofercie Compendium CE, których cena netto w wersji z materiałami tradycyjnymi wynosi ponad 3.000 zł  netto, a termin ich realizacji przypada nie później, niż dnia 30 czerwca 2019 r.
  4. Osoby, które zamówią w okresie promocji szkolenie, a wynagrodzenie za nie zostanie zapłacone najpóźniej do 14 grudnia 2018r, otrzymają materiały CTAB w zakresie zamówionego szkolenia w terminie 7 dni od zaksięgowania wpłaty na koncie Compendium CE.
  5. W przypadku zakupienia vouchera kwotowego do wykorzystania na szkolenia w 2019 roku kazda wielokrotność 3000 PLN netto skutkuje przyznaniem kolejnego urządzenia.
  6. W przypadku braku możliwości realizacji szkolenia IT w pierwotnie zaplanowanym terminie, strony ustalą kolejną możliwą datę realizacji kursu IT. W przypadku niewzięcia udziału w szkoleniu, z przyczyn nie leżących po stronie Compendium CE, zapłacone wynagrodzenie Compendium CE zatrzymuje jako wynagrodzenie za dostarczenie materiałów CTAB i nie podlega ono zwrotowi na rzecz zamawiającego szkolenie w żadnej postaci.
  7. Promocja nie obejmuje autoryzowanych szkoleń w zakresie następujących producentów: szkolenia Oracle, HPE.
  8. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami i upustami chyba, że regulamin innych promocji stanowi inaczej.
  9. Do spraw nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się Ogólne Warunki Uczestnictwa w szkoleniach Compendium CE oraz odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.
Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.