#FirstMinute na wszystkie szkolenia - do każdego kursu tablet gratis!

poniedziałek, 03 czerwiec 2019

Do końca czerwca zapisz się na dowolne* szkolenie z naszej oferty i odbierz tablet ctab mini GRATIS! Promocja obowiązuje na wszystkie terminy szkoleń do końca tego roku. Już teraz zaplanuj ścieżkę edukacyjną na drugą połowę roku 2019 i zyskaj funkcjonalny tablet. Promcja trwa tylko do końca czerwca, a liczba tabletów jest ograniczona, dlatego warto wybrać szkolenia dla siebie jak najszybciej :)

promocja szkolenia tabet gratis

*Z powyższej promocji wyłączone są wszystkie szkolenia HPE oraz szkolenia, których cena katalogowa jest mniejsza niż 2800zł netto. Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami dostępnymi w Compendium CE.

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z naszym Działem Handlowym

Zadzwoń!
tel.: (12) 29 84 777

Napisz!
mail: szkolenia@compendium.pl

...lub skorzystaj z formularza poniżej:


Regulamin promocji:
  • Organizatorem Promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Tatarskiej 5, zwane dalej „Compendium CE".
  • Promocja trwa w dniach 03.06.2019 - 30.06.2019r.
  • Każdy uczestnik promocji, który w dniach obowiązywania promocji dokona zakupu dowolnego ze szkoleń informatycznych z oferty Compendium CE o minimalnej cenie katalogowej 2800zł netto (z wyłączeniem wszystkich szkoleń HPE) otrzyma do szkolenia tablet ctab mini bez dodatkowych kosztów.
  • Compendium CE zastrzega sobie prawo do przesunięcia terminu szkolenia w przypadku braku rejestracji wystarczającej liczby osób na daną sesję.
  • Promocji nie można łączyć z innymi promocjami ani upustami. Promocja nie obejmuje szkoleń finansowanych po przez dofinansowanie (UE, KFS ect.). 
  • Do spraw nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.
Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.