Cyber-poligon: Red Team vs Blue Team - teraz z rabatem 50%

poniedziałek, 03 luty 2020

Mile2 to jeden z najbardziej rozpoznawalnych dostawców neutralnych produktowo szkoleń i certyfikacji z tematyki bezpieczeństwa IT i informacji. Firma ta przygotowała unikatowe, praktyczne szkolenie- szkolenie Red Team vs Blue Team. Szkolenie to, a w zasadzie „cyfrowy poligon”, jest w całości oparte na scenariuszach i laboratoryjnej rywalizacji między zespołami, prowadzonej w czasie rzeczywistym pod okiem instruktora kontrolującego działania i postępy uczestników. Taka forma ćwiczeń daje możliwość wykorzystanie wszystkich posiadanych umiejętności i wiedzy zdobytej np. podczas pozostałych szkoleń Mile2, w trakcie symulowanych rzeczywistych sytuacji, gdzie w zależności od swojej roli: atakujący (Red) lub obrońca (Blue), atakujemy lub bronimy wskazane zasoby.

W marcu pojawia się idealna okazja, aby wziać udział w tym cyfrowym poligonie w bardzo atrakcyjnej cenie - na marcowy termin (17-18 marca w Warszawie) można zapisać się z 50% rabatem. Liczba miejsc na cyber-poligonie jest ograniczona, dlatego warto zarezerwować sobie ten kurs jak najszybciej :)

  Zapisz się na cyber-poligon >>

Szkolenie Mile2 Red Team vs Blue Team

Będąc członkiem Blue Team, czyli obrońcą, w ramach konkretnego scenariusza w określonym czasie i zgodnie z ustalonymi zasadami masz za zadnie zabezpieczyć chronione zasoby. Jako osoba z drużyny czerwonej (Red Team), czyli atakujący, otrzymujesz określony czas na próby spenetrowania zasobów obrońców.

Udział w ćwiczeniach Milie2 Red Team vs Blue Team pozwala sprawdzić od strony praktycznej umiejętności poszczególnych osób mających tworzyć zespoły bezpieczeństwa: ofensywny (wykonujący autoryzowane, okresowe ataki weryfikujące poziom bezpieczeństwa systemów, aplikacji i ludzi) lub defensywny (zespół reagowania na incydenty) i upewnić się, że potrafią wykorzystywać swoje umiejętności w aktywnym wyszukiwaniu luki w zabezpieczeniach lub też skutecznej obronie przed atakami. Jest to dobry sprawdzian pozwalający menadżerom zespołów bezpieczeństwa okresowo mierzyć postęp nauki i skuteczność działania swoich zespołów.

O Mile2:

Programy nauczania Mile2 stały się de facto standardami dla amerykańskich, europejskich, australijskich i azjatyckich służb wojskowych, a odbiorcami konkretnych szkoleń technicznych były do tej pory między innymi: Siły Powietrzne USA, brytyjskie Royal Air Force, specjaliści z korpusów Marines oraz Gwardia Narodowa USA. Ponadto Mile2 jest oficjalnym dostawcą szkoleń IT i certyfikacji dla ONZ, NATO, agencji wywiadowczych i personelu rządowego oraz wielu firm z Top Fortune 100.  Wybrane szkolenia i certyfikacje Mile2 są akredytowane przez NSA (The National Security Agency) i spełnia wymagania standardu NICE (National Initiative for Cybersecurity Education) zdefiniowanego przez NICCS oraz są wskazane przez FBI Federal Bureau of Investigation (Federalne Biuro Śledcze), amerykańską agencję rządową, jako rekomendowane przy ubieganiu się o pracę na wskazanych stanowiskach.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.