Szkolenia Mile2

Szkolenia Mile2

Compendium Centrum Edukacyjne posiada status Mile2 Authorized Training Center. Oferta autoryzowanych szkoleń Malie2 w Compendium obejmuje kursy dotyczące następujących dziedzin bezpieczeństwa: testy penetracyjne, bezpieczeństwo ogólne, odzyskiwanie danych i planów ciągłości działania, informatyki śledczej, tworzenia bezpiecznego kodu i bezpieczeństwo aplikacji Web. Wszystkie oferowane szkolenia są również doskonałą okazją do przygotowania się  i uzyskania certyfikacji z dziedziny bezpieczeństwa rozpoznawalnych na całym świecie: CPTE - Certified Penetration Testing Engineer, CPEH - Certified Professional Ethical Hacker, CISSO - Certified Information Systems Security Officer, CSWAE Certified Secure Web Application Engineer, CDFE - Certified Digital Forensics Examiner i wielu innych.

Dostępne szkolenia Mile2

Pen Testing & Ethical Hacking

Cyber Threat Analyst

Information Systems Management

Incident Handling

Cloud Security

Forensics

Disaster Recovery

Healthcare

Risk Management

Auditing

Security Awareness

Informacje o Mile2

Mile2 to jeden z najbardziej rozpoznawalnych w USA i Europie Zachodniej dostawców szkoleń, certyfikacji i usług konsultingowych z zakresu bezpieczeństwa, które są przede wszystkim dedykowane instytucjom wojskowym i rządowym ale także dla sektora instytucjonalnego i prywatnego.

Programy nauczania Mile2 stały się de facto standardami dla amerykańskich, europejskich, australijskich i azjatyckich służb wojskowych a odbiorcami konkretnych szkoleń technicznych były do tej pory między innymi: Siły Powietrzne USA, brytyjskie Royal Air Force, specjaliści z korpusów Marines oraz Gwardia Narodowa USA. Ponadto Mile2 jest oficjalnym dostawcą szkoleń i certyfikacji dla ONZ, NATO, agencji wywiadowczych i personelu rządowego i wielu firm z Top Fortune 100. Mile2 dostarczyło również swoje szkolenia do ponad 10.000 organizacji z sektora prywatnego, bankowego i finansowego, ubezpieczeniowego, ropy naftowej i gazu, telekomunikacyjnego, organizacji charytatywnych, ochrony zdrowia, komunikacji i transportu, organów prawa, edukacyjnego, które przywiązują dużą wagę do zapewniania bezpieczeństwa informacji.

Więcej informacji można znaleźć na stronach http://www.mile2.com

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Najbliższe szkolenia Mile2

Harmonogram szkoleń Mile2