Bezpłatne szkolenia Microsoft Teams dla administratorów systemów z branży edukacji

wtorek, 14 kwiecień 2020

szkolenia microsoft teams

Aby w tym ciężkim okresie dla edukacji wesprzeć uczniów, nauczycieli, a także osoby, które administrują szkolne systemy do nauki zdalnej, jako firma postanowiliśmy dołożyć naszą cegiełkę. Dlatego też przygotowaliśmy aż 6 terminów szkoleń w trybie zdalnym, w których wszyscy pracownicy branży edukacyjnej* mogą wziąć udział całkowicie za darmo! Jedynym wymogiem jest dostarczenie nam oświadczenia jednostki edukacyjnej o zatrudnieniu osoby, która będzie brała udział w szkoleniu (oczywiście wystarczy nam skan). Wzór takiego oświadczenia można pobrać tutaj>> Oprócz tego w polu uwagi podczas rejestracji na szklenie wpisz hasło "Edukacja szkoli się za darmo".

Zastanawiasz się jak działa nasz system do szkoleń zdalnych? Przeczytaj nasz poradnik >>

Szkolenie MS-700T00 Managing Microsoft Teams jest autoryzowanym kursem, po którym uczestnik otrzymuje oficjalny certyfikat Microsoft. Kurs przygotowuje osoby techniczne do uruchomienia środowiska Microsoft Teams, odpowiedniej jego konfiguracji, a także do późniejszego zarządzania i administrowania tym środowiskiem. Pełny konspekt szkolenia >>

Terminy tego szkolenia, w których pracownicy branży edukacyjnej mogą brać udział bezpłatnie to:

  • 20 kwietnia 2020 - Zarejestruj się >>
  • 4 maja 2020 - Zarejestruj się >>
  • 18 maja 2020 - Zarejestruj się >>
  • 1 czerwca 2020 - Zarejestruj się >>
  • 15 czerwca 2020 - Zarejestruj się >>
  • 29 czerwca 2020 - Zarejestruj się >> - brak miejsc

Aby wziąć udział w szkoleniu użytkownik powinien posiadać komputer z dostępem do Internetu, kamerką oraz mikrofonem. Do bezpłatnych szkoleń nie jest dodawany zestaw słuchawkowy Kraken Razer Black.

 

*Poprzez zatrudnienie w Branży Edukacyjnej uznaje się czynne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, umowy o pracę w dowolnym wymiarze godzin w placówkach edukacyjnych to jest szkołach publicznych i prywatnych, na wszystkich szczeblach edukacji. Od edukacji podstawowej, przedszkolnej, po pracowników Uczelni Wyższych.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.