PROMOCJA

Miesiąc bezpłatnych szkoleń IT z HPE Digital Learner

środa, 15 kwiecień 2020

Promocja

szkolenia hpe online

Jako Authorized HPE Training Reseller w okresie ogólnokrajowej kwarantanny chcieliśmy zwrócić uwagę naszych klientów i tym samym zachęcić do wypróbowania przez miesiąc szkoleń on-line od Hewlett Packard Enterprise – HPE Digital Learner.

HPE oferuje obecnie miesięczny bezpłatny dostęp do swoich materiałów szkoleniowych w pakietach Bronze i Silver – co w sumie przekłada się na ponad 5000 godzin materiałów szkoleniowcyh – w tym mnóstwo materiałów e-learningowych, filmów instruktażowych czy nagranych sesji szkoleniowych z bardzo szerokiej tematyki.

W trialu HPE Digital Learner znajdziecie szkolenia z bardzo szerokiej tematyki, m.in. Security, Big Data, Blockchain, DevOps, Operating Systems, Web Design, z takich technologii jak Azure, OpenStack, Composable, SimpliVity, ITIL®4, FlexFabric, Server Management, 3PAR, Nomble, StoreOnce, Veem I wiele wiele innych. Oferta jest bardzo szeroka – z pałną tematyką dostępną w pakiecie HPE Digital Learner można zapoznać się tutaj >>

Ważną informacją jest to, że przez 30 dni z subskrypcji może korzystać dowolna liczba osób, nie trzeba też podawać żadnych danych płatniczych czy rozliczeniowych, aby zacząć bezpłatny okres próbny.

Skorzystaj z bezpłatnej subskrypcji >>

Jeżeli po bezpłatnym okresie próbnym zdecydujesz się na zakupienie płatnej subskrypcji, która oferuje dostęp do wszystkich materiałów przez rok, a dodatkowo także daje dostęp do laboratoriów, jako partnerzy HPE także chcemy zaproponować Ci atrakcyjną ofertę.

Podczas rejestracji na stronie HPE w polu kod rabatowy wpisz CMPHPE30, a dzięki temu uzyskasz:

  • 20% rabatu od ceny katalogowej wybranej subskrypcji (Bronze, Silver lub Gold)
  • Tablet ctab mini gratis.

Aby zakupić subskrypcję kliknij w przycisk poniżej:

Kup subskrypcję >>

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.