Poznaj Dark Web od podszewki oraz dowiedz się jak działają Security Operations Center (SOC)

poniedziałek, 28 wrzesień 2020

szkolenia dark web

Już w  październiku i listopadzie ruszają dwa atrakcyjne szkolenia od SECO Institute, które specjalizuje się w dostarczaniu wiedzy z szeroko rozumianej tematyki Security IT. Obydwa kursy będą odbywać się w trybie zdalnym - oznacza to, że kurs na żywo będzie prowadził autoryzowany trener SECO Institute, jednak uczestnicy nie muszą pojawiać się fizycznie w sali szkoleniowej, a mogę brać udział w kursie z dowolnego miejsca na świecie (więcej o szkoleniach zdalncyh >>).

Szkolenia, które chcemy Wam szczególnie polecić to:

 • Dark Web Foundation - 26-27 października 2020
  Witamy po ciemnej stronie! 
  Dark Web Foundation to kurs SECO-Institute opracowany we współpracy z Netherlands Organisation for Applied Scientific Research (TNO), pierwszej instytucji naukowo-badawczej, który rozpoczęła współpracę z INTERPOL na polu walki z cyberprzestępczością. Czerpiąc z praktycznego doświadczenia badaczy Dark Web, nauczysz się jak uzyskać dostęp, nawigować i zdobywać informacje z Dark Web. Zrozumiesz dynamikę biznesową stojącą za rynkiem Dark Market; zgłębisz tematykę prowadzenia dochodzenia śledczego w Dark Web poprzez powiązane incydenty w świecie rzeczywistym; uzyskasz gruntowną wiedze dotyczącą transakcji Bitcoin, kopania Bitcoin i prania brudnych pieniędzy przy użyciu Bitcoin.
  Zapisz się >>

 • SOC Analyst - Split Workout - 27 listopada, 3. 8. 11. i 18. grudnia 2020
  Szkolenie i certyfikacja analityków SOC. Szkolenie SOC Analyst zostało opracowane przez grupę doświadczonych managerów SOC i autorów SOC Maturity Model. Jest ono oparte na wymaganiach, które sami wyznaczyli swoim własnym zespołom. W ciągu 5 dni zagłębisz się w procesy, przepływy danych, modele i możliwości Security Operations Center. Kurs zapewnia praktyczny i gotowy do użycia zestaw wiedzy i umiejętności, ściśle powiązany z konkretnymi, rzeczywistymi zadaniami, których potrzebujesz jako analityk SOC. Szkolenie zapewnia symulowane środowisko SOC z dużym zestawem danych do ćwiczeń i kończy się poligonem Capture the Flag; 5 dnia szkolenia odbywają się ćwiczenia Capture the Flag w wirtualnym SOC.
  Zapisz się >>

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.