Compendium CE ponownie ze znakiem jakości MSUES 2020

wtorek, 06 październik 2020

Miło nam poinformować, że Compendium CE, po przeprowadzonym audycie, który odbył się we wrześniu 2020 roku, audytor przedłużył dla naszej firmy Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES), który jest gwarancją szkoleń IT na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym.

szkolenia IT znak jakości

Audytor potwierdził bardzo wysoką jakość przeprowadzanych przez nasz szkoleń, zarówno w modelu stacjonarnym jak i Distance Learning - cytują wnioski z raportu:

"Compendium Centrum Edukacyjne to doświadczona firma na rynku szkoleniowym. Specjalizuje się w wysoko specjalizowanych szkoleniach IT. Trenerzy Compendium Centrum Edukacyjne to praktycy, posiadający kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe i szeroką wiedzę merytoryczną, popartą licznymi certyfikatami. Compendium Centrum Edukacyjne ciągle się rozwija, poszukuje nowych możliwości na rynku, wprowadza nowe rozwiązania w zakresie usług edukacyjnych. W czasie pandemii Covid19 zmodyfikowano model biznesowy, wprowadzono i z sukcesem prowadzone są szkolenia on-line, z których klienci są bardzo zadowoleni. Firma posiada bardzo dobre zaplecze techniczne do prowadzenia zdalnych zajęć. Na uwagę zasługują bardzo dobrze opracowane i wdrożone procesy świadczenia usług i komunikacji. Firma posiada i stosuje odpowiednie procedury, które porządkują pracę i powodują bardzo dobrą organizację komunikację, zarówno z klientami jak i wewnątrz organizacji."

MSUES to model badania składający się z 20 standardów opisujących sposoby dostarczania wiedzy, które zapewniają wysoką jakość usług edukacyjno-szkoleniowych. Standardy te zostały podzielone na cztery grupy, które skupiają się wokół przebiegu usługi edukacyjnej, kadry szkoleniowej, warunków organizacyjnych oraz systemu zarządzania jakością usług szkoleniowych w instytucji. Do każdego standardu dobrano obserwowalne kryteria, które po zbadaniu pozwalają określić stopień spełnienia standardów przez daną placówkę szkoleniową. MSUES opisuje podstawowe kryteria, które musi spełniać każda jednostka szkoleniowa chcąca posiadać Znak Jakości MSUES. Model zawiera również kryteria dodatkowe, które wykraczają ponad wymagany standard.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.