PROMOCJA

Bezpieczeństwo IT w Compendium CE - terminy gwarantowane i tablet Ctab gratis!

środa, 22 wrzesień 2021

Promocja

Bezpieczeństwo IT w Compendium CE - terminy gwarantowane i tabl

Tylko teraz i tylko do końca roku ogłaszamy promocję na wszystkie szkolenia z bezpieczeństwa IT organizowane w Compendium CE!


Zasady promocji są bardzo proste: zapisz się na dowolny Termin Gwarantowany szkoleń z tematyki bezpieczeństwa IT, którego termin realizacji przypada przed 31 grudnia 2021 roku a podczas szkolenia odbierzesz tablet Ctab zupełnie za darmo!


W promocji biorą udział Terminy Gwarantowane szkoleń producentów: Check Point, CompTIA, F5 NetworksFortinet, Infoblox, Mile2, Palo Alto Networks.


Sprawdź Terminy Gwarantowane


UWAGA: Aby wziąć udział w promocji podczas zgłszenia w polu "Uwagi" należy wpisać hasło „Promocja bezpieczeństwo gwarantowane”.


 

 

Regulamin promocji:

  1. Promocja jest przeznaczona dla Klientów Compendium CE, którzy w terminie od 23 września 2021 do 31 grudnia 2021 zakupią dowolne szkolenie ze statusem "Termin gwarantowany" z listy szkoleń biorących udział w promocji w cenie katalogowej.
  2. Do każdego terminu szkolenia spełniającego powyższy warunek uczestnik otrzyma bezpłatnie tablet ctab mini. Tablet ctab mini klienci otrzymują w pierwszym dniu szkolenia w przypadku realizacji stacjonarnej szkolenia. W przypadku udziału zdalnego w sesji, tablet ctab mini jest wysyłany do klienta w pierwszym dniu szkolenia, po potwierdzeniu jego udziału w szkoleniu.
  3. Użytkownicy promocji mogą zamówić dowolną ilość szkoleń wymienionych w promocji. Do każdego z nich przysługuje tablet ctab mini.
  4. Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona. O zapisaniu się na termin decyduje kolejność zgłoszeń.
  5. Compendium CE zastrzega sobie prawo do przesunięcia terminu szkolenia w przypadku braku rejestracji wystarczającej liczby osób na daną sesję.
  6. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami ani upustami. Promocja nie łączy się także z upustem „Last Minute”.
  7. Promocja nie obejmuje szkoleń finansowanych poprzez dofinansowanie (UE, KFS ect.), jak i realizowanych w ramach umów wynikających z Prawa Zamówień Publicznych.
  8. Do spraw nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.

Szkolenia objęte promocją (14)

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.