Z nami nie przepadnie Ci ani złotówka!

czwartek, 02 grudzień 2021

Vouchery szkoleniowe na 2022

Nieuchronnie rok 2021 zbliża się ku końcowi a Tobie został jeszcze budżet szkoleniowy? Boisz się, że nie zdążysz z niego skorzystać w natłoku świątecznych obowiązków? Chciałbyś znaleźć możliwość zatrzymania czasu lub może przedłużenia grudnia ;) ?

 

Z nami nie musisz liczyć na cuda aby mieć pewność, że tegoroczny budżet Ci nie przepadnie! Specjalnie z myślą o naszych klientach stworzyliśmy możliwość zakupu voucherów szkoleniowych na przyszły rok! Szkolenia wybierasz i kupujesz przed końcem tego roku, wykorzystując każdą złotówkę z budżetu jaki Ci został, a kursy realizujesz już po świątecznej gorączce w przyszłym roku!

 

Nie czekaj i wybierz swoje szkolenia już dzisiaj, ponieważ liczba miejsc na poszczególnych terminach jest ograniczona. Aby wziąć udział w promocji wystarczy podczas rejestracji na wybrane szkolenie, w polu „Uwagi dodatkowe” wpisać hasło „voucher na 2022”.

 

Wybierz swoje szkolenie >>


PAMIĘTAJ! W naszych szkoleniach możesz brać udział w formie zdalnej Distance Learning bez wychodzenia z domu.


Regulamin promocji:

  1. Organizatorem Promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Tatarskiej 5, zwane dalej „Compendium CE".
  2. Promocja trwa w dniach od 30 listopada do 31 grudnia 2021 roku.
  3. Promocja jest przeznaczona dla Klientów Compendium CE, którzy zakupią dowolne szkolenie z oferty Compendium CE (z wyłączeniem szkoleń producentów: HPE, IBM, Micro Focus, Mirantis oraz Oracle)
  4. Chcąc skorzystać z promocji, uczestnik dokonując rejestracji musi w polu „Uwagi dodatkowe” wpisać hasło „voucher 2022”.
  5. Voucher wystawiany jest z datą ważności na 1 rok i umożliwia realizację szkoleń zgodnie z harmonogramem szkoleń publikowanym na stronie internetowej Compendium CE.
  6. Organizator promocji ma prawo do przesunięcia terminu szkolenia, jeżeli na dany termin nie zbierze się minimalna liczba osób wymagana do uruchomienia szkolenia.
  7. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami ani upustami. Promocja nie łączy się także z upustem „Last Minute”.
  8. Do spraw nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.
Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.