Szkolenia DevOps Institute już dostępne!

piątek, 24 czerwiec 2022

Wraz z wciąż rosnącymi rozwojem cyfrowej rzeczywistości cenność wydajności wzrasta z każdym dniem. Coraz częściej firmy wymagają szybszych a w między czasie efektywniejszych rozwiązań, które zapewnią pożądany rozwój. 

 

Szkolenia DevOps Institute już dostępne!

Kultura pracy DevOps, która łączy ludzi, procesy i technologie, pozwala osiągnąć jak najlepsze reagowanie na potrzeby klientów, zwiększa zaufanie do tworzonych aplikacji i zapewnia szybsze osiąganie celów biznesowych.

 

Dlaczego warto szkolić się z DevOpsa? DevOps jest swojego rodzaju maszyną, w której każdy uczestnik cyklu życia aplikacji jest częścią integralną. Im lepiej funkcjonuje każda z poszczególnych „komórek” tego mechanizmu, tym bardziej efektywny i jakościowy jest produkt końcowy. Dlatego coraz więcej firm IT stawia na ciągłe podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników, aby zagwarantować jak najlepsze usługi.

 

Od dzisiaj Compendium CE jest oficjalnym partnerem edukacyjnym DevOps Institute. W swojej ofercie posiadamy aż 11 autoryzowanych szkoleń. Kursy obejmują wszystkie cykle życiowe wdrażania oprogramowania – od doskonalenia projektowania do optymizacji wydania i nadzorowania.

 

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości nasz dział handlowy jest do Twojej dyspozycji: szkolenia@compendium.pl lub pod numerem telefonu 12 29 84 777.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.