Compendium CE Platynowym Partnerem Szkoleniowym SUSE

poniedziałek, 20 luty 2023

 

Compendium CE Platynowym Partnerem Szkoleniowym SUSE

 

Compendium CE od ponad 19 lat jest oficjalnym partnerem szkoleniowym SUSE dostarczającym z sukcesami autoryzowane szkolenia SUSE w Polsce i pozostałych krajach regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Aktualna oferta edukacyjna SUSE składa się z szeregu kursów dotyczących produktów takich jak SUSE Linux Enterprise Server, SUSE Rancher, NeuVector czy SUSE Manager.

 

SUSE Linux Enterprise Server - to niezawodny, skalowalny i bezpieczny system operacyjny dla serwerów, którego zadaniem jest obsługa kluczowych dla działania firmy zadań w środowiskach fizycznych i wirtualnych oraz środowiskach typu cloud.

 

SUSE Rancher - to platforma do zarządzania klastrami Kubernetes, w centrum danych, chmurze i na brzegu sieci. Zapewnia zespołom DevOps zintegrowane narzędzia do budowania i uruchamiania skonteneryzowanych obciążeń roboczych na dużą skalę.

 

SUSE NeuVector – to rozwiązanie open source, które zapewnia pełne bezpieczeństwo środowiskom skonteneryzowanym. Daje ono zespołom DevOps, DevSecOps i bezpieczeństwa narzędzia niezbędne do automatycznego zabezpieczenia całego cyklu życia kontenerów – od ich utworzenia, poprzez dostarczenie, aż po uruchomienie.

 

SUSE Manager - to rozwiązanie open source do automatyzacji zarządzania infrastrukturą open source, obsługujące najszerszą gamę: systemów Linux (SLES, RHEL, Oracle Linux, Ubuntu, Debian, Amazon Linux 2, Alma Linux, Rocky Linux); architektur sprzętowych (x86, IBM Power i z Systems); środowiska zwirtualizowane i skonteneryzowane.

 

Dostępne szkolenia są również doskonałą okazją do przygotowania się do rozpoznawalnych na całym świecie certyfikacji dedykowanych administratorom, specjalistom i inżynierom open source: SCA (SUSE Certified Administrator), SCA+ (SUSE Certified Specialist), SCE (SUSE Certified Engineer).

 

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.