Więcej za mniej. Drugie szkolenie Mile2 aż 50% taniej!

czwartek, 09 marzec 2023

 Tylko do końca sierpnia zakup i zrealizuj szkolenie Mile2 a otrzymaj drugie szkolenie Mile2 50% taniej!

Dwa za mniej. Drugie szkolenie Mile2 aż 50% taniej!

 

Mile2 od lat dostarcza szkolenia o tematyce cyberbezpieczeństwa. Oferta kursów Mile2 obejmuje szkolenia dotyczące takich dziedzin bezpieczeństwa jak: 

 • testy penetracyjne
 • bezpieczeństwo ogólne
 • odzyskiwanie danych
 • informatyka śledcza
 • bezpieczeństwo aplikacji web.

Wszystkie szkolenia Mile2 są również doskonałą okazją aby się przygotować oraz uzyskać certfikację rozpoznawaną na całym świecie! Już teraz zamów szkolenie Mile2 w cenie katalogowej a drugie otrzymaj 50% taniej! Rodzaj szkoleń jest zależny tylko od Ciebie! Termin realizacji tańszego szkolenia - do końca 2023 roku.

 

 

Technoloie ewolują w szybkim tempie, co sprawia, że inżynierowie cyberbezpieczeństwa są coraz bardziej poszukiwani. Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz swoja przygodę z IT czy już jesteś zaawansowanym specjalistą, ciągła nauka i podwyższenie kwalifikacji sa wskazane.

Nie wiesz od czego zacząć? A może nie wiesz jakie szkolenia najlepiej dobrać w pary do zrealizowania? Poniżej przedstawiamy ci przykładowe pakiety szkoleń, które zrealizujesz taniej!

C)ISSO - Certified Information Systems Security Officer + C)ISSM - Certified Information Systems Security Manager w cenie 9800 PLN

C)SP - Certified Security Principles + C)ISSO - Certified Information Systems Security Officer w cenie 10050 PLN

C)PTE - Certified Penetration Testing Engineer + C)PTC - Certified Penetration Testing Consultant w cenie 9950 PLN 

C)IHE - Certified Incident Handling Engineer + C)CSA - Certified Cyber Security Analyst w cenie 10050 PLN

 

 

 Zainwestuj w swoją przyszłość dzięki uznawanej na całym świecie certyfikacji Mile2! W Compendium CE masz możliwość zdania egzaminów, potwierdzających twoją wiedzę i umiejętności z zakresu cyberbezpieczeństwa!

 

Regulamin promocji:

 1. Organizatorem Promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Tatarskiej 5, zwane dalej „Compendium CE".
 2. Promocja nie obejmuje szkoleń finansowanych poprzez dofinansowanie (UE, KFS ect.), jak i realizowanych w ramach umów wynikających z Prawa Zamówień Publicznych.
 3. Promocja jest przeznaczona dla Klientów Compendium CE, którzy zakupią szkolenie Mile2 w dniach 1 marca - 31 sierpnia 2023r. 
 4. Do szkolenia Mile2 zakupionego w cenie katalogowej i zrealizowanego w terminie do 31 sierpnia 2023r., uczestnik otrzyma drugie tańsze szkolenie na które otrzyma rabat w wysokości 50% od ceny katalogowej.
 5. Termin realizacji drugiego tańszego szkolenia jest do końca 2023 r. 
 6. Drugie tańsze szkolenie może być zrealizowane przez inną osobę. Warunkiem jest zatrudnienie obu klientów przez tą samą organizację oraz potwierdzenie zatrudnienia pracowników działu handlowego Compendium CE przez osobę, która zakupiła pierwsze droższe szkolenie.
 7. Użytkownicy promocji mogą zakupić dowolną ilośc szkoleń Mile2. Do każdego z nich przysługuje drugie tańsze szkolenie z50% rabatem.
 8. Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona. O zapisaniu się na termin decyduje kolejność zgłoszeń.
 9. Compendium CE zastrzega sobie prawo do przesunięcia terminu szkolenia w przypadku braku rejestracji wystarczającej liczby osób na daną sesję.
 10. Do spraw nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.
Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.