Szkolenia Mile2

Cel szkolenia szkolenie zdalne - dlearning

kod: C)ISSM | wersja: v2

Obecnie, gdy chodzi o identyfikowanie krytycznych problemów i dostarczanie skutecznych rozwiązań do zarządzania bezpieczeństwem informacji, firmy opierają się na swoich informatycznych kadrach kierowniczych, koordynujących powstawanie rozwiązań chroniących przed potencjalnymi problemami. Wiedza i zawartość kursu C)ISSM - Certified Information Systems Security Manager nie tylko przygotowuje do egzaminu certyfikacyjnego Mile2 CISSM potwierdzającego biegłość w dziedzinie zarządzania bezpieczeństwem informacji ale obejmuje również zakres materiału potrzebnego do przygotowania się do egzaminu CISM ISACA®.

Szkolenie Certified Information Systems Security Manager obejmuje umiejętności i wiedzę pozwalającą ocenić zagrożenia i ryzyka oraz zarządzać nimi. Zawiera również informacje na temat: programów bezpieczeństwa i roli CISO, strategii oraz ram bezpieczeństwa, tworzenia polityk w zakresie audytu i zarządzania ryzykiem, zgodność z regulacjami oraz ich świadomości, a także opracowywania, wdrażania i utrzymania procedur odzyskiwania danych po awariach DR oraz planów ciągłości biznesowej BCP.

Uczestnik kursu Certified Information Systems Security Manager zdobędzie również szczegółową wiedzę na tematy takie jak: zarządzanie bezpieczeństwem informacji, zarządzanie ryzykiem i zgodnością, rozwój i zarządzanie programem bezpieczeństwa informacji oraz zarządzanie incydentami bezpieczeństwa z nim związanymi.

Po ukończeniu szkolenia:

Absolwenci szkolenia Certified Information Systems Security Manager potrafić będą ustanowić branżowe standardy zarządzania bezpieczeństwem informacji w zgodzie z aktualnie najlepszymi praktykami i politykami. Uczestnicy będą również kompetentnie przygotowani do przystąpienia do egzaminu CISSM.

Kurs skierowany jest do:

  • kierowników działów bezpieczeństwa informacji
  • kierowników działów informatycznych
  • kierowników ds. ryzyka
  • audytorów
  • właścicieli systemów Informatycznych
  • kontrolerów ds. bezpieczeństwa
  • managerów systemów
  • pracowników instytucji rządowych

Akredytacje i wyróżnienia

Mile2® jest:  

  • AKREDYTOWANE przez NSA CNSS 4011-4016
  • WSKAZANE przez NIST / Homeland Security NICCS's Cyber Security Workforce Framework
  • ZAAKCEPTOWANE przez FBI Cyber Security Certification Requirement list (Tier 1-3)

Plan szkolenia Rozwiń listę

  1. Wprowadzenie
  2. Zarządzanie bezpieczeństwem informacji
  3. Zgodność i zarządzanie ryzykiem informacji
  4. Opracowywanie i zarządzanie programem bezpieczeństwa informacji
  5. Zarządzanie incydentami bezpieczeństwa informacji
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania wstępne

Minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z systemami informatycznymi.

Poziom trudności
Czas trwania 4 dni
Certyfikat

Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia wystawiony imiennie oraz na firmę sygnowany przez firmę Mile2. Ponadto kurs ten przygotowuje uczestników do certyfikowanego egzaminu Certified Information Systems Security Manager, który jest realizowany za pośrednictwem systemu egzaminacyjnego Mile2 (Mile2 Assessment & Certification System "MACS"),

Egzamin trwa 2 godziny i składa się z 100 pytań wielokrotnego wyboru.

Każdy uczestnik autoryzowanego C)ISSM - Certified Information Systems Security Manager otrzymuje bezpłatny voucher na egzamin CISSM.

Prowadzący

Autoryzowany instruktor Mile2 (Certified Mile2 Instructor).

Informacje dodatkowe

Uczestnikom tego szkolenia w szczególności polecamy również szkolenia i dalszą certyfikację z zakresu:

Pozostałe szkolenia Mile2 | IS Management

Szkolenia powiązane tematycznie

Bezpieczeństwo

Security

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.






* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 6200 PLN NETTO

FORMA SZKOLENIA ?

 

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

 

EGZAMIN ?

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

  • szkolenie hybrydowe: HYBRID
    • Informacje ogólne
    • Termin gwarantowany
    • Last minute (-10%)
    • Język obowiązujący na szkoleniu
    • Polski
  • szkolenie hybrydowe: HYBRID
    • Informacje ogólne
    • Termin gwarantowany
    • Last minute (-10%)
    • Język obowiązujący na szkoleniu
    • Polski
Zarezerwuj termin szkolenia
zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

Najbliższe szkolenia Mile2

Harmonogram szkoleń Mile2