Szkolenia Google Generative AI już w Compendium CE!

poniedziałek, 16 październik 2023

Wykorzystanie Sztucznej Inteligencji jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w róźnych dziedzinach i sektorach. Według wyników badania przeprowadzonego przez Bain Company, aż 57 procent producentów oprogramowania wprowadziło lub jest obecnie w trakcie wdrażania asystentów do kodowania opartych na modelach bazowych oraz generatywnej sztucznej inteligencji.

 

Szkolenia Google Generative AI już w Compendium CE!

 

Generatywna Sztuczna Inteligencja jest formą sztucznej inteligencji, zdolną do tworzenia nowych, autonomicznie wygenerowanych treści, obrazów, dźwięków lub innych danych na podstawie wzorców i informacji, które zostały jej dostarczone. 

SI już znalazła szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach takich jak medycyna, sztuka i rozrywka, przemysł, motoryzacja autonomiczna, finanse, projektowanie i architektura, edukacja, obsługa klienta oraz wiele innych! Dzięki GenSI organizacje mogą zautomatyzować procesy, usprawnić interakcję z klientami i zwiększyć wydajność na wiele sposobów! 

 

Podążając za rosnącym zainteresowaniem i zapotrzebowaniem na ekspertów w dziedzinie Generatywnej Sztucznej Inteligencji, miło nam poinformować o wprowadzeniu do oferty 4 nowych, autoryzowanych szkoleń Google Generative AI! Szkolenia mają za zadanie ukazać przewagę jaką oferuje Generatywna Sztuczna Inteligencja i nauczyć w pełni wykorzystywać potencjał w niej drzemiący. Wśród kursów znajdziesz między innymi:

  • Introduction to Responsible AI in Practice: Zapoznaj się z zalecanymi przez Google najlepszymi praktykami w zakresie odpowiedzialnego korzystania ze sztucznej inteligencji w różnych obszarach zainteresowania: Uczciwość, Interpretowalność, Prywatność i Bezpieczeństwo. Dowiedz się, jak możesz wykorzystać różne narzędzia open source i narzędzia w Vertex AI, aby zbadać te koncepcje i spędzić czas na rozważaniu różnych wyzwań związanych z generatywną sztuczną inteligencją.

  • Interactive Chat for Applications using Gen AI Studio: Dowiesz się, jak korzystać z interaktywnych, wieloobrotowych modeli czatu za pomocą Gen AI Studio na Vertex AI i jak wdrożyć te modele do swojej aplikacji za pomocą PaLM API oraz bibliotek klienckich. Naucz się, jak projektować, testować podpowiedzi czatu, aby zapewnić najlepsze wyniki dla swoich aplikacji i jak wybrać parametry dla interfejsu API PaLM, aby poprawić jakość odpowiedzi dla danego przypadku użycia.

  • Text Generation for Applications using Gen AI Studio: W tym kursie poznasz wykorzystanie modeli generowania tekstu przy użyciu Gen AI Studio na Vertex AI i dowiesz się, jak wdrożyć je do swojej aplikacji za pomocą PaLM API oraz bibliotek klienckich. Naucz się, jak projektować i dostosowywać podpowiedzi, aby zapewnić najlepsze wyniki dla swoich aplikacji oraz jak dostroić podstawowe modele, aby poprawić jakość wyników.

  • Vertex AI Model Garden: Zapoznaj się z Vertex AI jako platformą uczenia maszynowego przez pryzmat Model Garden oraz dowiedz się, jak wykorzystać wstępnie wytrenowane modele jako część procesu uczenia maszynowego i jak dostroić modele do konkretnych zastosowań.

 

 

 

Zachęcamy to zapoznania się z nową ofertą!

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.