Compendium CE - Nowy oficjalny partner szkoleniowy OffSec

środa, 06 marzec 2024

 

Compendium CE - Nowy oficjalny partner szkoleniowy OffSec

 

Compendium CE z dumą ogłasza swoje nowe partnerstwo z OffSec - wiodącym światowym dostawcą szkoleń i narzędzi z zakresu cyberbezpieczeństwa. Od 2007 roku firma OffSec pracuje na rzecz rozwoju innowacyjnych podejść w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego, kładąc nacisk na podejście ofensywne jako kluczową metodę w budowaniu solidnych systemów obronnych.

 

Zespół OffSec to grupa profesjonalistów z dziedziny bezpieczeństwa, posiadających ogromne doświadczenie w testowaniu systemów pod kątem reakcji na ataki. Przyświeca im motto "Try Harder", które odzwierciedla wysoki poziom ich szkoleń i certyfikacji, uważanych za jedne z najbardziej wymagających dostępnych na rynku.

 

OffSec jest również znany z wielu projektów społecznościowych, takich jak Exploit Database, VulnHub, Metasploit Unleashed oraz Kali Linux (dawniej BackTrack Linux), które są bardzo cenione i wykorzystywane przez zespoły ds. bezpieczeństwa w organizacjach rządowych i komercyjnych na całym świecie.

 

Kali Linux, stworzony przez OffSec, jest jednym z najpopularniejszych systemów operacyjnych do testów penetracyjnych i oceny zabezpieczeń. Dzięki bogatej gamie narzędzi, Kali Linux zapewnia kompleksowe środowisko do przeprowadzania testów penetracyjnych oraz analizy zabezpieczeń.

 

Oferta szkoleń OffSec obejmuje szeroki zakres kursów, z których każdy kończy się egzaminem i uzyskaniem certyfikatu. Najbardziej popularnym szkoleniem jest OSCP (Offensive Security Certified Professional). Certfikat OSCP uznawany jest za jeden z najbardziej prestiżowych w branży.

 

Inne popularne kursy OffSec to:

  • OSEP (Offensive Security Exploitation Professional): Ten zaawansowany kurs skupia się na technikach wykorzystania podatności i opracowywaniu własnych expilotów.
  • OSWA (Offensive Security Wireless Attacks): Skoncentrowany na atakach bezprzewodowych, ten kurs pomaga zrozumieć podstawy ataków na sieci bezprzewodowe oraz metody ich zabezpieczania.
  • OSWE (Offensive Security Web Expert): Ten kurs dotyczy zaawansowanych technik testowania aplikacji internetowych, skupiając się na identyfikowaniu i wykorzystywaniu luk w zabezpieczeniach webowych.
  • OSDA (Offensive Security Development Expert) - Szkolenie jest dedykowane programistom, uczącym się tworzenia bezpiecznego oprogramowania oraz identyfikowania i usuwania luk w zabezpieczeniach.

 

 

Warto zauważyć, że OffSec był prekursorem idei egzaminów, które weryfikują prawdziwe praktyczne umiejętności. Dlatego wszystkie egzaminy oferowane przez OffSec są praktyczne i sprawdzają realne umiejętności.

 

Najlepszym sposobem na przygotowanie się do egzaminów OffSec jest szkolenie w Compendium CE.

 

Nasza oferta składa się z czterech głównych szkoleń:

OffSec Security Fundamentals

OffSec PEN-200 Penetration Testing with Kali Linux

OffSec WEB-200 Foundational Web Application Assessments with Kali Linux

OffSec SOC-200 Foundational Security Operations and Defensive Analysis

 

Wszystkie nasze szkolenia oferujemy w formule Blended Learning, co zapewnia 5 dni na żywo z instruktorem, subskrypcję z dostępem na 90 dni do materiałów szkoleniowych i laboratorium oraz jedno podejście do egzaminu certyfikacyjnego.

 

Pozostałe szkolenia oferujemy w formie subskrypcji, gdzie nasi klienci otrzymują dostęp do materiałów i laboratorium szkoleniowego oraz możliwość podejścia do egzaminu w opcji 90 dni lub 365 dni.

 

 

Dzięki nowemu partnerstwu Compendium CE z OffSec, nasi klienci będą mieli dostęp do najwyższej jakości szkoleń z zakresu bezpieczeństwa informatycznego, wspierając swoją karierę zawodową w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.