PROMOCJA

Zostań certfikowanym specjalistą ISC2! Wybrane szkolenia ISC2 taniej z Compendium CE

piątek, 10 maj 2024

Promocja

Zostań certfikowanym ekspertem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa! Dołącz do naszych ekskluzywnych szkoleń w języku polskim przygotowujących do certyfikacji ISC2 CISSP i SSCP teraz w promocyjnych cenach!

 

Zostań certfikowanym specjalistą ISC2! Wybrane szkolenia ISC2 taniej z Compendium CE

ISC2 CISSP Certification Prep Course

Data szkolenia: 3-7 czerwca

Cena promocyjna: 2100 EUR 1600 EUR

Lokalizacja: Kraków/Wirualna Sala

Rozpocznij swoją podróż do zostania Certified Information Systems Security Professional (CISSP) - jednym z najbardziej prestiżowych tytułów branży cyberbezpieczeństwa. Nasz kurs przygotowawczy CISSP w języku polskim jest idealny dla menedżerów IT, bezpieczeństwa i audytorów IT, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje. Szkolenie obejmuje wszystkie osiem domen wiedzy CISSP, które są niezbędne do zdobycia certyfikatu.

 

 

 

ISC2 SSCP Certification Prep Course

Data szkolenia: 17-21 czerwca

Cena promocyjna: 1600 EUR 1000 EUR

Lokalizacja: Warszawa/Wirualna Sala

System Security CErtified Practitioner (SSCP) to doskonały wybór dla specjalistów IT, którzy pragną potwierrdzić swoje umiejętności w zarządzaniu, monitorowaniu i wdrażaniu infrastruktury IT zgodnie z najlepszymi praktykami bezpieczeństwa. Kurs SSCP w języku polskim kładzie nacisk na praktyczne umiejętności niezbędne w codziennej pracy z systemami informatycznymi.

 

 

 

Dlaczego warto?

Szkolenia autoryzowane

Wybierając autoryzowane szkolenia w Compendium Centrum Edukacyjne, wybierasz pewność, jakość i niezrównaną ekspertyzę. Dlaczego? Bo to nie tylko kursy, to podróż z prawdziwymi mistrzami dziedziny. Zyskujesz dostęp do najbardziej aktualnej wiedzy, sprawdzonej metodologii i najlepszych praktyk.

Więcej o tym dlaczego warto wybrać szkolenia autoryzowane sprawdź w naszym artykule "Autoryzowane szkolenia ISC2".

 

Zdobądź międzynarodową certyfikację w języku polskim!

Szkolenia prowadzone są w języku polskim, co pozwala na lepsze zrozumienie materiału i skupienie się na kluczowych aspektach przygotowania do egzaminu.

 

Naucz się od ekspertów

Nasi instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem w branży IT i cyberbezpieczeństwa dostarczą Ci nie tylko wiedzy tematycznej, ale także praktycznych wskazówek, które możesz natychmiast zastosować w swojej pracy.

 

Zwieksz swoje szanse na rynku pracy

Certyfikaty CISSP i SSCP są uznawane globalnie i otwierają drzwi do awansu zawodowego oraz lepszych ofert pracy w dynamicznie rozwijającej się branży cyberbezpieczeństwa.

 

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Liczba miejsc jest ograniczona. Zarejestruj się już dziś i zainwestuj w swoją przyszłość w branży cyberbezpieczeństwa!

 

 

Regulamin promocji:

  1. Organizatorem Promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Tatarskiej 5, zwane dalej „Compendium CE".
  2. Promocja obejmuje szkolenia: ISC2 CISSP Certification Prep Course w terminie 03-07.06.2024 oraz ISC2 SSCP Certification Prep Course w terminie 17-21.06.2024.
  3. Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona. O zapisaniu się na termin decyduje kolejność zgłoszeń.
  4. Compendium CE zastrzega sobie prawo do przesunięcia terminu szkolenia w przypadku braku rejestracji wystarczającej liczby osób na daną sesję.
  5. Promocja nie obejmuje szkoleń finansowanych poprzez dofinansowanie (UE, KFS ect.).
  6. Do spraw nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.

Szkolenia objęte promocją (1)

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.