Linux Center for Excellence dla Compendium CE

Nominacja Linux Center for Excellence przyznana została przez firmę Novell na podstawie oceny rozwoju i osiągnięć Compendium CE w zakresie szkoleń linuksowych Nominacja Linux Center for Excellence przyznana została przez firmę Novell na podstawie oceny rozwoju i osiągnięć Compendium CE w zakresie szkoleń linuksowych. Ocena ośrodków szkoleniowych jest dokonywana przez dział Novell Global Training Services na podstawie badań poziomu zadowolenia klienta (customer satisfaction) przeprowadzanych standardową metodą „Metrics That Matter" oraz w oparciu o parametry wzrostu liczby przeprowadzanych szkoleń. Badania i raporty Novella wykazały, że Compendium CE jest liderem działalności szkoleniowej w zakresie Linuksa w całym regionie EMEA.

"Obserwujemy szybki wzrost zainteresowania klientów szkoleniami w zakresie środowiska Linux i jest to tendencja globalna. Znalezienie się w światowej czołówce firm wychodzących naprzeciw szybko rosnącemu zapotrzebowaniu na szkolenia linuksowe świadczy o trafności naszej strategii rozwojowej i sprawia nam szczególną satysfakcję”, stwierdziła Joanna Haduch, prezes zarządu Compendium CE.
„Przez ostatnie lata Linux szybko wkroczył do tysięcy polskich firm i instytucji, co spowodowało wzrost zapotrzebowania na dobrze wykształcone kadry – certyfikowanych specjalistów znających komercyjne rozwiązania linuksowe", powiedział Jarosław Kowalski, dyrektor Novell Polska.
„Gratulujemy Compendium CE nie tylko olbrzymiej liczby osób przeszkolonych z systemów SUSE Linux, lecz przede wszystkim utrzymania najwyższego w Europie poziomu szkoleń i satysfakcji uczestników. Jednocześnie pragniemy podziękować firmie Compendium CE, gdyż mamy w niej silnego partnera, z którym śmiało możemy wprowadzać na polski rynek pełną gamę szkoleń Novella, w tym również kursy Advanced Technical Trainings dla zaawansowanych użytkowników SUSE Linux oraz szkolenia First Class z nowych wersji produktów.”

Pierwszą autoryzację Novella Compendium otrzymało w sierpniu 2004 roku. Obecnie firma posiada status Business Partner Training Provider, zaś jej oferta zawiera kilkanaście szkoleń z zakresu SUSE Linux na wszystkich poziomach zaawansowania (od First Class po Advanced Technical Training). Szkolenia adresowane są głównie do administratorów sieci, inżynierów wsparcia technicznego oraz pracowników firm integracyjnych.
Szczegółowe informacje o szkoleniach z zakresu SUSE Linux dostępne są w serwisie internetowym Compendium CE.

Informacje o firmie Novell

Novell, Inc. jest dostawcą oprogramowania sieciowego i systemowego, spełniającego kryteria otwartości zgodne z powszechnie uznanymi standardami branżowymi. Posiada przeszło dwudziestoletnie doświadczenie, zatrudnia ponad 5 tys. wysoko kwalifikowanych pracowników, współpracuje z 5 tys. autoryzowanych partnerów i dysponuje globalną siecią centrów wsparcia technicznego. Novell udziela daleko idącej pomocy w zakresie zarządzania, upraszczania, integrowania i zapewniania bezpieczeństwa środowiska informacyjnego przy jednoczesnym obniżaniu kosztów jego posiadania. Novell świadczy usługi dla ponad 50 tys. klientów w 43 krajach, oferując najwyższy, profesjonalny poziom obsługi i dogodne warunki współpracy.
http://www.novell.com.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.