Szkolenia HPE

Szkolenia HPE

Compendium Centrum Edukacyjne jako jedyne w Polsce posiada status Authorized HPE Training Reseller. Organizuje wszystkie autoryzowane kursy, które znajdują się w ofercie HPE Edukacja. Rozwiązania szkoleniowe HPE są tworzone zgodnie z potrzebami Klientów. Odpowiedni zestaw metod i narzędzi, zapewnia najskuteczniejsze przekazywanie wiedzy w danych warunkach, a tym samym poprawę wydajności pracowników. Rozwiązania szkoleniowe HPE to wybór szkoleń dla pracowników, menedżerów i personelu technicznego w takich dziedzinach, jak technologie HPE, aplikacje IT, procesy oraz zgodność. Szkolenia HPE mogą pomóc zwiększyć świadomość użytkowników oraz ułatwić wdrożenie i adaptację nowych technologii bez spadku wydajności, zwiększając przy tym zwrot z inwestycji w projekty IT. 

Dostępne szkolenia HPE | VMware Horizon

VMware Horizon

Informacje o HPE

O firmie HPE:

Hewlett Packard Enterprise/ Hewlett Packard Enterprise Polska Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1991 r. Według rankingów rynku teleinformatycznego (Teleinfo 500, Computerworld Top 200) HPE Polska jest największą firmą informatyczną w Polsce i utrzymuje tę pozycję od 1997 r. HPE ma w ofercie pełną gamę produktów, rozwiązania i usług informatycznych, począwszy od komputerów osobistych poprzez komputery przenośne, peryferia, urządzenia pamięci masowej, platformy serwerowe, po szeroko rozumiane usługi i kompleksowe rozwiązania informatyczne.

HPE posiada znaczne doświadczenie w kompleksowej obsłudze informatycznej instytucji publicznych i firm prywatnych. HPE jest jednym z największych na świecie dostawców produktów, rozwiązań i usług z zakresu nowych technologii dla użytkowników indywidualnych i korporacyjnych. Oferta HPE obejmuje infrastrukturę IT, urządzenia komputerowe i dostepowe, kompleksowe usługi informatyczne oraz rozwiązania druku i przetwarzania obrazu.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Najbliższe szkolenia HPE

Harmonogram szkoleń HPE