Platyna dla Compendium

Compendium Centrum Edukacyjne zostało wyróżnione statusem platynowego partnera szkoleniowego firm Novell

Compendium Centrum Edukacyjne zostało wyróżnione statusem platynowego partnera szkoleniowego firm Novell, SUSE oraz NetIQ. Jest to najwyższy możliwy poziom partnerstwa.

Na obszarze Europy Środkowej i Wschodniej dotychczas żadna firma nie uzyskała statusu platynowego partnera w dziedzinie edukacji Novella. Status Platinum potwierdza bardzo wysoką średnią ocen wystawianych przez uczestników szkoleń (ankiety poszkoleniowe MTM - Metrics That Matter), praktycznej realizacji dla wszystkich tematów autoryzowanych szkoleń Novella oraz aktywny wkład w promocję i rozwój edukacji IT.

Uzyskanie statusu Platynowego Partnera Edukacujnego wiązało się z kilkuletnią pracą Compendium nad zwiększeniem kompetencji szkoleniowych w zakresie produktów Novella, potwierdzonych certyfikatacjami uzyskanymi przez instruktorów centrum szkoleniowego. Istotną rolę w podjęciu decyzji o nadaniu wyższego statusu szkoleniowego miały również wpływ aktywności z ostatnich lat dokonane przez Compendium w zakresie promowania rozwiązań Novella oraz indywidualne podejście do klientów promowane przez pracowników centrum. Można śmiało powiedzieć, że kreatywność i wysiłek pracowników Compendium zostały docenione przez firmę Novell - komentuje Wojciech Mazurek, Dyrektor Programów Partnerskich w polskim oddziale Novella.

Z firmą Novell w dziedzienie szkoleń Compendium CE współpracuje już od pięciu lat, jako jedno z 25 na świecie posiada tytuł "Linux Center for Excellence". Obok pełnej i cały czas aktualizowanej oferty szkoleń Novella realizuje szereg samodzielnie opracowanych szkoleń autorskich.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.