Wakacyjna promocja: do każdego wakacyjnego kursu dodajemy szkolenia PRINCE2 lub ITIL gratis!

poniedziałek, 19 czerwiec 2017

Wakacje to idealny czas, aby w spokoju skorzystać z naszej oferty autoryzowanych szkoleń IT - tylko w Compendium CE do każdego szkolenia, którego realizacja przypada w wakacje dostaniesz kurs z zarządzania projektami (PRINCE2) lub usługami (ITIL) zupełnie za darmo!

Szkolenia Prince2 i ITIL gratis

Na czym polega promocja?

Każda osoba, która w okresie wakacyjnym (tj. od 19 czerwca do 25 sierpnia 2017r.) zamówi u nas szkolenie, którego termin realizacji przypada w dniach 26 czerwca - 1 września 2017 otrzyma od nas do wyboru jeden z poniższych akredytowanych kursów z zarządzania projektami i usługami informatycznymi. Z darmowych kursów możesz skorzystać do końca 2017 roku!

Możesz wybrać jeden z poniższych kursów:

Możesz zamówić dowolną ilość szkoleń, do każdego drugi kurs otrzymasz gratis!

W promocji biorą udział wszystkie terminy szkoleń, które odbywają się w dniach 26 czerwca - 1 września 2017 roku.

Znajdź swój promocyjny termin >>

UWAGA!
Szkolenia, o których mowa w promocji są kursami akredytowanymi z akredytowanymi materiałami szkleniowymi w wersji polskiej oraz są prowadzone przez akredytowanych trenerów. Szkolenia nie zawierają egzaminów certyfikacyjnych ani oficjalnych książek
(istnieje opcja dopłaty i zakupienia książki i egzaminu).

Regulamin promocji:

 1. Organizatorem Promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Tatarskiej 5, zwane dalej "Compendium CE".
 2. Promocja jest przeznaczona dla Klientów Compendium CE, którzy zakupią i uczestniczyć będą w jednym z promocyjnych terminów szkoleń, którego termin realizacji przypada w dniach 26 czerwca - 1 września 2017
 3. Promocja trwa od 19 czerwca 2017r do 25 sierpnia 2017r i dotyczy tylko i wyłącznie kursów i terminów objętych promocją.
 4. Do każdego szkolenia wymienionego w treści promocji zakupionego w cenie katalogowej uczestnik otrzyma bezpłatny voucher szkoleniowy na jeden z wybranych kursów (PRINCE2 Foundation, PRINCE2 Practitioner, ITIL Foundation, ITIL Practitioner). Voucher jest ważny do 15 grudnia 2017r.
 5. Bezpłatny voucher szkoleniowy nie zawiera akredytowanego egzaminu. Jeżeli uczestnik wyrazi chęć podejścia do egzaminu, jest zobowiązany wykupić go oddzielnie.
 6. Promocyjny voucher szkoleniowy, który otrzymują użytkownicy promocji, obowiązuje na szkolenia z materiałami standard.
 7. Z promocyjnego vouchera może skorzystać inna osoba. Warunkiem jest poinformowanie o tym fakcie pracowników działu handlowego Compendium CE przez osobę, która otrzymała promocyjny voucher.
 8. Użytkownicy promocji mogą zamówić dowolną ilość szkoleń wymienionych w promocji. Do każdego z nich przysługuje promocyjny voucher szkoleniowy.
 9. Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona. O zapisaniu się na termin decyduje kolejność zgłoszeń.
 10. Compendium CE zastrzega sobie prawo do przesunięcia terminu szkolenia w przypadku braku rejestracji wystarczającej liczby osób na daną sesję.
 11. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami ani upustami.
 12. Do spraw nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Administratorem danych osobowych jest Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5,30-103 Kraków, e-mail: compendium@compendium.pl

W sprawach związanych z Pani/a danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych, e-mail iod@compendium.pl, lub pisząc na adres korespondencyjny Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. ul. Tatarska 5, 30-103 Kraków

Dane będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych, marketingowych oraz przesłaniu newslettera na podstawie wyrażonej zgody.

Dane mogą być udostępniane:

- pracownikom i współpracownikom Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., którzy muszą mieć dostęp do danych osobowych aby realizować Pani/a zamówienie, lub usługę
- podmioty przetwarzające dane na zlecenie Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., np. poczta, kurier, przewoźnik profesjonalny,
- uprawnione organy państwowe w tym organy nadzorcze w zakresie ich uprawnień.

Dane będą przechowywane przez okres realizacji zamówienia i usług posprzedażowych, a jeżeli tego okresu ustalić się nie da – do czasu wyrażenia przez Panią/a sprzeciwu.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane.

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO.