Najbardziej pożądana certyfikacja Wi-Fi na świecie teraz 40% taniej!

wtorek, 27 czerwiec 2017

Promocja została zakończona - sprawdź nasze pozostałe promocje na szkolenia IT >>
 
Specjalistyczne kursy i certyfikacje dotyczące technologii Wi-Fi są oferowane tylko przez większych producentów takich rozwiązań, podczas, gdy rynek jest pełen różnych produktów Wi-Fi, których producenci nie oferują swoich usług szkoleniowych czy też możliwości uzyskania certyfikacji. Dodatkowo szkolenia realizowane przez producentów dotyczą w praktyce tylko i wyłącznie konfiguracji i zarządzania ich własnymi produktami. Nie omawiają one natomiast standardów 802.11, nie uwzględniają zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci, ich projektowania czy też dogłębnej analizy pracy w już wdrożonych sieciach. Z drugiej strony ciągle rosnące zapotrzebowanie na ekspertów sieciowych z udokumentowaną i uniwersalną specjalizacją w zakresie sieci bezprzewodowych powoduje, że szkolenia i certyfikaty producenckie to za mało.

CWNP - Certified Wireless Network Professional

Powstała w 1999r organizacja CWNP (Certified Wireless Network Professional) jest odpowiedzialna za opracowanie wysokiej jakości materiałów szkoleniowych i egzaminów certyfikujących dotyczących technologii sieci bezprzewodowych standardu 802.11. CWNP Oferuje obecnie 4 poziomy certyfikacji zawodowej:
 • poziom podstawowy – CWTS
 • poziom administratora – CWNA
 • poziom profesjonalisty – CWSP, CWDP, CWAP
 • poziom ekspercki – CWNE

Inżynierze - uzyskaj certyfikację sieciową CWNP 40% taniej!

Certyfikat z sieci bezprzewodowych CWNP

Ogłaszamy promocję dedykowaną dla wszystkich inżynierów sieciowych, bez znaczenia czy jesteście specjalistami Cisco, Huawei, HPE, Aruba, Extreme Networks czy innego dostawcy. Jeżeli posiadasz aktualny certyfikat sieciowy któregoś z wymienionych dostawców i poziomów, pokaż go nam, a otrzymasz 40% zniżki na wybrane szkolenie CWNP oraz voucher egzaminacyjny gratis!

Jeżeli posiadasz jeden z poniższych certtyfikatów:

 • Cisco poziomu CCNA lub wyższy CCNP, CCIE
 • Huawei poziomu HCNA lub wyższy HCNP, HCIE
 • Aruba Networks poziomu ACMA, ACSA lub wyższy ACMP, ACMX
 • Juniper Networks poziomu JNCIA lub wyższy JNCIS, JNCIP, JNCIE
 • Extreme Networks poziomu ECNA lub wyższy ECS, ECE
 • Ruckus Wireless poziomu RWCA lub wyższy RWSE
 • lub inny
skontaktuj się z nami i odbierz zniżkę!

Skontaktuj się z naszym Działem Handlowym

Zadzwoń!
tel.: (12) 29 84 777

lub napisz
mail: szkolenia@compendium.pl

Napisz do nas >>

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Administratorem danych osobowych jest Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5,30-103 Kraków, e-mail: compendium@compendium.pl

W sprawach związanych z Pani/a danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych, e-mail iod@compendium.pl, lub pisząc na adres korespondencyjny Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. ul. Tatarska 5, 30-103 Kraków

Dane będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych, marketingowych oraz przesłaniu newslettera na podstawie wyrażonej zgody.

Dane mogą być udostępniane:

- pracownikom i współpracownikom Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., którzy muszą mieć dostęp do danych osobowych aby realizować Pani/a zamówienie, lub usługę
- podmioty przetwarzające dane na zlecenie Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., np. poczta, kurier, przewoźnik profesjonalny,
- uprawnione organy państwowe w tym organy nadzorcze w zakresie ich uprawnień.

Dane będą przechowywane przez okres realizacji zamówienia i usług posprzedażowych, a jeżeli tego okresu ustalić się nie da – do czasu wyrażenia przez Panią/a sprzeciwu.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane.

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO.