Wielka obniżka! Szkolenia ITIL i PRINCE2 w najlepszej cenie na rynku do końca czerwca!

poniedziałek, 29 styczeń 2018

Wielka obniżka cen autoryzowanych szkoleń PRINCE2 i ITIL w Compendium CE. Od teraz aż do 30 czerwca możesz nabyć kursy ITIL i PRINCE2 w najniższej cenie na rynku! Nie czekaj i skorzystaj już dzisiaj - liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona!

Szkolenia ITIL i PRINCE2 promocja

PRINCE2 – opanuj najpopularniejszą metodykę zarządzania projektami w Europie, pozwalającą na realizację wszelkiego rodzaju projektów w dowolnej wielkości organizacji i branży.

ITIL – opanuj kodeks postępowania niezbędny w każdym dziale IT – poznaj słownik pojęć, profesjonalny język używany w działach IT na całym świecie, zrozum systematykę procesów i relacje między nimi, naucz się jak profesjonalnie współpracować z dostawcami IT. Tego wszystkiego dowiesz się na naszych szkoleniach ITIL.

Obniżyliśmy ceny na poniższe szkolenia:

Czy wiesz, że...

Na wszystkie szkolenia z oferty Compendium CE, w tym również na kursy PRINCE2 oraz ITIL, możesz uzyskać dofinansowanie ze środków UE lub z Krajowego Funduszu Szkoleniowego?

Sprawdź jak uzyskać dofinansowanie >>

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Administratorem danych osobowych jest Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5,30-103 Kraków, e-mail: compendium@compendium.pl

W sprawach związanych z Pani/a danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych, e-mail iod@compendium.pl, lub pisząc na adres korespondencyjny Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. ul. Tatarska 5, 30-103 Kraków

Dane będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych, marketingowych oraz przesłaniu newslettera na podstawie wyrażonej zgody.

Dane mogą być udostępniane:

- pracownikom i współpracownikom Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., którzy muszą mieć dostęp do danych osobowych aby realizować Pani/a zamówienie, lub usługę
- podmioty przetwarzające dane na zlecenie Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., np. poczta, kurier, przewoźnik profesjonalny,
- uprawnione organy państwowe w tym organy nadzorcze w zakresie ich uprawnień.

Dane będą przechowywane przez okres realizacji zamówienia i usług posprzedażowych, a jeżeli tego okresu ustalić się nie da – do czasu wyrażenia przez Panią/a sprzeciwu.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane.

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO.