PROMOCJA

Od amatora do administratora – poznaj chmurę Microsoft Azure teraz z mega rabatem!

piątek, 22 maj 2020

Promocja

szkolenia microsoft azure

Usługi chmurowe robią się z dnia na dzień coraz bardziej popularne i coraz więcej firm wdraża je do swojej codziennej pracy. Jedną z najpopularniejszych jest chmura Microsoft, czyli Azure. Firma Microsoft planuje zainwestować w Polsce 1 miliard dolarów na budowę w Polsce kilku serwerowni Azure i przeszkolenie 150 tysięcy osób.

 W związku ze stale rosnące popularnością tej usługi i wieloma zapytaniami naszych klientów postanowiliśmy uruchomić szkolenie Microsoft Azure Bootcamp, zawierające w sobie dwa kursy Azure:

Bootcamp od podstaw wprowadza w chmurę Microsoft osoby, które nie miały wcześniej styczności z tą technologią, by potem przejść do bardziej zaawansowanej wiedzy dla administratorów.

Aby zachęcić naszych klientów do uczestnictwa w tym szkoleniu na wszystkie terminy do końca września obowiązuje rabat aż 70% od ceny katalogowej – standardowa cena tego kursu to 5000zł, uczestnicząc w nim od dzisiaj do końca września zapłacisz za niego jedynie 1500zł!

Liczba miejsc na poszczególnych terminach jest ograniczona, dlatego też zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji wybranych terminów. Przypominamy też, w kursach można uczestniczyć w formie zdalnej Distance Learning >>

UWAGA! Ostatni termin z rabatem 70% odbędzie się 5 października 2020 - liczba miejsc ograniczona!

Zapisz się >>

Szkolenia objęte promocją (1)

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.