Zmiany w egzaminach AXELOS PeopleCert

środa, 23 luty 2022

Zmiany w egzaminach AXELOS/PeopleCert

Firma PeopleCert ogłosiła istotne zmiany dotyczące formy egzaminów AXELOS, które weszły w życie od 1 lutego 2022 roku.  

Obecnie jedyną dostępną formą egzaminu jest egzamin z proktorem on-line.

Wcześniej narzędzie to było testowane, wykorzystywane i udoskonalane równolegle z egzaminami w formie on-site, które mogły odbywać się w naszych centrach edukacyjnych w ostatni dzień szkolenia. Ujednolicenie formy egzaminowania to odpowiedź na sugestie uczestników oraz realizatorów szkoleń.

System egzaminowania on-line stworzony przez PeopleCert to narzędzie w pełni bezpieczne, chronione i nieustannie optymalizowane zgodnie z informacjami zwrotnymi otrzymywanymi z rynku.

Największym atutem jest fakt, że do egzaminu można podejść w dowolnym, dogodnym terminie. Proktorzy dostępni są przez wszystkie dni w roku, 24 godziny na dobę. Dodatkowo – w związku z ujednoliceniem systemu egzaminowania - PeopleCert 4-krotnie zwiększyło dostępność proktorów w dni o największym natężeniu egzaminów online. Zoptymalizowano również globalną obsługę klientów poprzez dodanie 7 nowych języków. Od teraz cały proces realizacji vouchera oraz przystąpienie do egzaminu pod okiem lokalnego proktora może odbyć się w języku polskim. PeopleCert podejmuje wszelkie działania, aby proces egzaminowania przebiegał bez zarzutu – istotną zmianą jest możliwość pobrania aplikacji ExamShield bezpośrednio z Microsoft Store.

Do każdego vouchera egzaminacyjnego dołączony będzie podręcznik w wersji elektronicznej.

Ten krok ma na celu ujednolicenie procesu przygotowania do egzaminu dla wszystkich uczestników szkoleń. Dostęp do eBooka będzie można uzyskać poprzez swoje konto PeopleCert. Możliwość dodawania adnotacji oraz dostęp do podręcznika również w wersji offline za pośrednictwem aplikacji Bookshelf umożliwi czerpanie ze szkolenia jeszcze więcej, a możliwość korzystania z eBooka również po egzaminie pozwoli wdrożyć teorię poznaną na szkoleniu w praktykę podczas pracy.

 

Wszelkie zmiany mają na celu usystematyzowanie procesu egzaminacyjnego PeopleCert na całym świecie wśród globalnej społeczności oraz zachowanie wysokich standardów, a co najważniejsze przygotowanie uczestników do cyfrowej przyszłości.

 

Już teraz zapisz się na najbliższe szkolenia AXELOS wraz z egzaminem:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania wypełnij poniższy formularz kontaktowy:

 

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.