Compendium CE zdobywa tytuł Mile2 ATC of the Year 2022!

czwartek, 01 czerwiec 2023

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że po raz kolejny uzyskaliśmy tytuł Mile2 Europe ATC of the Year 2022 jako najlepsze centrum szkoleniowe Mile2 roku w Europie! 

Compendium CE autoryzowanym dostawcą szkoleń z NGINX

 

Mile2 od lat specjalizuje się w zkoleniach, certyfikacjach i usługach doradczych z zakresu bezpieczeństwa IT. Oferta kursów Mile2 obejmuje szkolenia dotyczące następujących dziedzin bezpieczeństwa:

Wszystkie oferowane szkolenia Mile2 są również doskonałą okazją do przygotowania się i uzyskania certyfikacji z dziedziny bezpieczeństwa rozpoznawalnych na całym świecie: CPTE - Certified Penetration Testing Engineer, CPEH - Certified Professional Ethical Hacker, CISSO - Certified Information Systems Security Officer, CSWAE Certified Secure Web Application Engineer, CDFE - Certified Digital Forensics Examiner i wielu innych.

Mile2 posiada szereg szkoleń i certyfikacji, które są akredytowane przez National Security Agency (NSA) i polecane przez FBI:Wciąż staramy się dostarczać naszym klientom szkolenia IT na najwyższym poziomie, czego uznaniem są nagrody i wyróżnienia, które stale zdobywamy - to dzięki Wam, Drodzy Klienci, możemy się rozwijać i otrzymywać tego typu wyróżnienia. Dziękujemy!

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.